Drukarnia Knurów

 

Wiemy, jak trudno jest znaleźć tanią drukarnię online w okolicy Knurowa, dlatego zdecydowaliśmy się na zwiększenie obszaru dostaw produktów wielkoformatowej drukarni Malina i od teraz klienci z Knurowa mogą zamawiać potrzebne im produkty prosto z naszej ekologicznej drukarni, pachnącej malinami.

Mniejsze miejscowości mają utrudniony dostęp do produktów i usług na rynku drukarskim. Znając sytuację od podszewki (siedziba drukarni cyfrowej Malina znajduje się w centrum Bierunia), zdecydowaliśmy się stopniowo rozszerzać teren dostaw na miasta i miasteczka województwa śląskiego (i nie tylko). Dlaczego podjęliśmy taką decyzję? Zależy nam na przeciwdziałaniu wykluczeniom, a mieszkańcy niewielkich miast są wykluczeni demograficznie. Z tego powodu już teraz Drukarnia Malina działa też w Knurowie!

Co mamy do zaoferowania mieszkańcom? Produkty dedykowane hotelom i restauracjom, materiały biurowe, materiały eventowe – w tym banery reklamowe na siatce mesh, ulotki składane, wizytówki i torby papierowe premium. Przekonaj się, jak smakują malinowe produkty i zamów tanie wydruki online w naszej drukarni!

Darmowa dostawa w dowolnie wybrane miejsce w kraju – brzmi dobrze prawda? Już teraz zamawiając dużą ilość produktów, wybierz konkretne miejsce dostarczenia, a swoje zamówienie otrzymasz nawet w ciągu 24 h. Co istotne – nasze zamówienia są pakowane tak, by bezpiecznie dotarły do Twoich rąk. Jednak, jak wiadomo, wypadki mogą się zdarzać, dlatego skontaktuj się z nami, jeżeli po otrzymaniu paczki coś wzbudzi Twoją czujność.

Internetowa drukarnia Malina to nie tylko atrakcyjne rabaty i zawsze niskie ceny dla stałych klientów, ale przede wszystkim nacisk na partnerstwo i ekologię. Każdy klient jest dla nas priorytetem. Staramy się odpowiadać na wiadomości w ciągu 24 h. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie otrzymasz odpowiedzi, ponów swoją wiadomość do nas lub zadzwoń!

Ekologia to jedna z ważnych kwestii, którą staramy się wdrażać od samego początku naszej działalności. To dlatego jako technikę stosujemy druk solwentowy, w którym wszystkie barwniki są pochodzenia organicznego, co pozwala na zmniejszenie emisji chemicznych substancji i jest bezpieczne dla środowiska.

Zainteresowany współpracą? Wpadnij na drukarnia-malina.pl!