Drukarnia Świętochłowice

 

Czy mieszkańcy Świętochłowic wiedzą, że mogą zamówić tanie wydruki online w drukarni internetowej Malina? To nie jest żart! Działamy na terenie województwa śląskiego i nie tylko! Realizujemy zamówienia wydruków online i wysyłamy w dowolne miejsce w kraju. Dlaczego to właśnie my, a nie konkurencja, skradniemy Wasze serca?

Przede wszystkim, kochamy pracować z ludźmi i dla ludzi. Otworzyliśmy nowoczesną drukarnię cyfrową właśnie dlatego, że zauważyliśmy realną potrzebę taniej drukarni online, w której bez problemu można zrealizować  zamówienia na druk online. Co znajdziesz w naszej ofercie? Ulotki reklamowe, teczki papierowe foliowane, katalogi szyte, katalogi klejone, naklejki cięte po obrysie oraz produkty dedykowane branży HoReCa, takie jak: menu składane, zawieszki na butelki, podkładki pod talerze i wiele innych.

Jeśli nie znajdziesz wśród naszych produktów tego, którego szukasz, nie rezygnuj! Skontaktuj się z nami i powiedz nam, czego potrzebujesz. W Drukarni Malina zamówisz projekt na indywidualne zamówienie, który dostarczymy Ci bezpiecznie opakowany w 2-3 dni od jego realizacji.

Nasi klienci są dla nas najważniejsi. To właśnie dzięki Wam możemy się rozwijać i działać, a każdy kontakt jest dla nas znakiem, że nasze działanie ma sens. Rozwijamy się zgodnie z kulturą rozwoju Kaizen, co oznacza, że regularnie badamy potrzeby rynku i dostosowujemy się do Waszych oczekiwań. Bardzo cenimy sobie feedback, dlatego, jeśli cokolwiek w naszej współpracy wymaga poprawy, dajcie nam znać!

Nasze produkty są ekologiczne i bardzo dbamy o to, by jak najmniej szkodziły środowisku. Druk solwentowy skutecznie eliminuje chemikalia zawarte w barwnikach wykorzystywanych do wydruków online, dlatego też to jest nasz zdecydowany atut. Nasze dekoracje do wystroju wnętrz również rozchodzą się jak świeże bułeczki! Jeśli szukasz czegoś, co odśweży Twoje wnętrze w mniej niż godzinę, skontaktuj się z nami! Wykonamy dla Ciebie fototapetę samoprzylepną z oryginalnym wzorem lub obraz na płótnie canvas z dowolnym zdjęciem lub grafiką!

Teraz już wiesz, dlaczego warto dać szansę Drukarni Malina – czekamy na Ciebie!