Najłatwiejszy sposób na dotarcie do klienta - tylko tradycyjne ulotki

Ulotki to idealna reklama dla twojej firmy przy niewielkim budżecie. Jedna z tradycyjnych form reklamy bezpośredniej, która pozostaje żywa nawet w dobie rozwoju sklepów internetowych i sprzedaży wysyłkowej. Wydruk ulotek może nie tylko promować firmę, ale także nowe produkty, akcje promocyjne, wydarzenia lub usługi. Ich stosowanie pozwala zwiększać świadomość marki, utrzymując zaangażowanie klientów w działalność firmy. Na ulotkach można przemycić specjalne oferty, kody promocyjne, można zrobić z nich kartę lojalnościową do zbierania np. pieczątek, czy po prostu potraktować taką ulotkę jak profesjonalną wizytówkę. Ulotki wręcza się na ulicy, pozostawia przy rejestracji lub ladzie obsługowej hotelu czy restauracji, można je dorzucić do wysyłki sklepu internetowego albo rozdać uczestnikom targów czy konferencji. Ich zastosowanie jest szerokie i ogranicza je chyba wyłącznie nasza kreatywność.


Uwolnij swoją kreatywność! Ogrom konfiguracji produktu ulotki

Oferujemy produkty w różnych, aż ośmiu, formatach, w tym: A4, A5, A6, DL i Kwadrat. Bez problemu dopasujesz format do własnych potrzeb. Drukujemy już od 10 sztuk, w wysokiej jakości i jak najlepszych cenach. Oferujemy duży wybór gramatur i uszlachetnień (np. folia matowa, połysk, soft touch czy lakier UV). Do wyboru mamy aż 11 gramatur spośród 4 rodzajów papierów. Zaprojektowanie dobrej ulotki to połowa sukcesu, aby przyniosła spodziewany efekt, musi być profesjonalnie wykonana. W Drukarni Malina zapewniamy Cię o najlepszej jakości. Zarówno ulotki jednostronne jak i ulotki dwustronne mają swoje wady i zalety i my możemy pomóc Ci dokonać odpowiedniego wyboru.


Obsługa przy druku ulotki w Drukarni Malina

Przy wyborze rodzaju i gramatury papieru należy wziąć pod uwagę ilość stron zadruku, aby nie spotkać się z przykrym efektem przebijania czy niezadowalającym nas efektem końcowym. Obsługa naszej drukarni Cię przed tym uchroni, bo nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą, zanim zlecą druk. Czas realizacji u nas jest bardzo szybki. Przy niewielkim nakładzie finansowym możesz pozwolić sobie na nowe ulotki korzystnie i sprawnie. Dla uzyskania pewności, że projekt jest dobrze przygotowany, zapraszamy do pobrania naszej makiety i zapoznania się z przygotowaną przez nas instrukcją przygotowania pliku pod wydruk profesjonalnej ulotki.