Dotrzyj do nowych klientów wykorzystując ulotki reklamowe


Ulotki reklamowe to idealna reklama dla twojej firmy przy niewielkim budżecie. To tradycyjna forma reklamy. Świetnie sprawdzi się także dzisiaj - gdy coraz popularniejsza jest działalność online i reklama w sieci.

Wydruk ulotek doskonale sprawdzi się nie tylko w firmach usługowych, ale także do promocji sklepów, czy też różnych eventów. To także idealne narzędzie do promocji różnych wyprzedaży i okazji. Format ulotki świetnie sprawdzi się także do przygotowania specjalnych ofert i kodów rabatowych, np. tylko osoby z ulotką otrzymają specjalny rabat.

Ponadto ulotki reklamowe stanowią niezwykle kompleksową i powszechną formę reklamy. Mogą być rozdawane na ulicy, postawione przy ladzie lub rejestracji, dołączone do wysyłki zamówienia, czy też znajdować się przy stanowisku na targach lub konferencji. Dzięki temu sprawdzą się w wielu branżach i sytuacjach.


Druk ulotek online – różne wymiary i szerokie możliwości personalizacji


Oferujemy produkty w aż ośmiu formatach: A6, A5, A4, A3, DL oraz kwadrat o boku 120 mm, 150 mm lub 200 mm. Dzięki temu dopasujesz format do indywidualnych potrzeb i informacji, które chcesz zawrzeć.

Ponadto konfigurując wydruk, możesz wybrać spośród 11 gramatur i 4 rodzajów papieru. W ten sposób dopasujesz cechy ulotki, tak żeby osiągnąć pożądany efekt i żeby twoja firma prezentowała się profesjonalnie.

Możesz także zdecydować się na rodzaj zadruku – oferujemy zarówno zadruk jednostronny, jak i dwustronny. Realizujemy projekty czarno-białe oraz kolorowe. Nasi klienci mogą także uszlachetnić wydruk lakierowaniem oraz foliowaniem – oferujemy folię matową, z połyskiem soft touch oraz lakier UV. Uszlachetnianie sprawia, że wydruk prezentuje się bardziej profesjonalnie i wyróżnia się na tle standardowych wydruków, ponadto jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.


Drukarnia online – realizacja nawet niewielkich nakładów


W naszej drukarni minimalne zamówienie to 10 sztuk. Dzięki temu realizujemy nawet niewielkie zamówienia. Oczywiście należy pamiętać, że im większe zamówienia składasz, tym niższa jest cena jednej ulotki. Oferujemy standardową realizację zamówienia oraz w trybie ekonomicznym.

Ponadto naszym klientom oferujemy wsparcie i pomoc w wybraniu odpowiednich parametrów druku. Dlatego, jeśli zastanawiasz się np. nad tym jaki rodzaj papieru wybrać lub jaki format będzie odpowiedni, to skontaktuj się z nami. Oferujemy także pomoc profesjonalnych grafików za dodatkową opłatą. Natomiast jeśli chcesz samodzielnie przygotować projekt, to znajdziesz u nas gotowe makiety oraz instrukcję przygotowania pliku do wydruku. Możesz także u nas zamówić próbki, dzięki którym zapoznasz się z jakością naszych wydruków przed realizacją głównego projektu.