torby papierowe Kraft druk online

torby papierowe Kraft

Torby papierowe Kraft z nadrukiem

Torby papierowe Kraft z nadrukiem

Torby papierowe Kraft z nadrukiem - ekologiczne torby papierowe z logo


Szukasz praktycznych gadżetów reklamowych? W takim razie zainwestuj w ekologiczne torby papierowe kraft. To świetny gadżet reklamowy, ponieważ dzięki niemu Twoi klienci regularnie noszą torbę z logo twojej firmy, w ten sposób zapewniając dodatkową promocję.

Warto zauważyć, że na torbie papierowej kraft możesz nadrukować nie tylko logo firmy – masz tu pełna dowolność. Możesz zaprojektować torbę z adresem firmy, nietypową grafiką, chwytliwym hasłem. W projekcie możesz wykorzystać kolory z palety CMYK.

Dlatego to uniwersalny produkt, który sprawdzi się w wielu branżach m.in. HoReCa, marketingu, sprzedaży, beauty. Torby papierowe kraft z nadrukiem świetnie wykorzystasz także np. na konferencjach, do pakowania prezentów, czy też nagród w konkursach. Dlatego to niezwykle praktyczny, a tym samym bardzo uniwersalny gadżet reklamowy.

Dużą zaletą toreb kraft z nadrukiem jest ich ekologiczny charakter. Wybierając ten produkt, wesprzesz nie tylko swój biznes, ale też naszą planetę, stawiając na recykling i ograniczając szkodliwe odpady. To z kolei pozwala Twojej firmie wpasować się w aktualne Eco-trendy.


Torebki papierowe hurt z nadrukiem – dopasuj wygląd do swoich preferencji


Zamawiając torby z nadrukiem w naszej drukarni, możesz spersonalizować ich wygląd w każdym calu. Oferujemy różne wymiary – torby pionowe oraz poziome, zamówisz u nas także dedykowane torby na wino. Oferujemy także dwa rodzaje papieru – kraft szary prążkowany oraz kraft biały. Oba o gramaturze 100 g.

Wybrać możesz także kolor uchwytu. W naszej drukarni oferujemy papierowy skręcany uchwyt w kolorze szarym, białym, czerwonym, niebieskim, żółtym lub czarnym. Projektując torbę, warto zadbać o detale, które podkreśli jej wyjątkowy charakter.

Oczywiście przygotowując projekt, należy zadbać o grafikę znajdującą się na torbie. Trzeba zaznaczyć, że wydrukowane zdjęcia na torbach kraft nie prezentują się tak dobrze, jak na klasycznych torebkach. Dlatego lepiej postawić na dopracowaną grafikę – to doskonałe zadanie dla grafika, który przygotuje wyjątkowy projekt. Oczywiście, jeśli chcesz postawić na prostotę, to na torbie kraft możesz po prostu umieścić swoje logo.


Drukarnia papierowych toreb reklamowych z nadrukiem


Torby reklamowe z nadrukiem to doskonały gadżet reklamowy, który nie tylko wyróżnia Twoją firmę, ale także zamienia klientów w ambasadorów marki. W naszej drukarni realizujemy nakłady już od 10 sztuk, dzięki temu, nawet jeśli potrzebujesz tylko niewielkiej ilości z nadrukiem, to możesz u nas złożyć zamówienie. Oferujemy także realizację większych nakładów – decydując się na tę opcję, koszt wydruku jednej torby jest znacznie niższy.

Ponadto wydruk do jednego punktu odbioru dostarczamy za darmo. Nasze biuro Obsługi Klienta służy fachową pomocą doświadczonych marketingowców. Potrafią doradzić w kwestii projektu oraz odpowiedniego ustawienia parametrów. Z naszą pomocą torby papierowe typu eko pomogą Ci wyróżnić się na rynku i sprawią, że Twoja marka zapisze się w pamięci.