torby papierowe Kraft druk online

torby papierowe Kraft

Coś dla Ciebie - Ekologiczne torby reklamowe

Torba kojarzy nam się z zakupami i przenoszeniem towarów. Nie jest to jednakże jedyna jej funkcja. Należy docenić, że torba reklamowa kraft może stanowić świetny gadżet promocyjny i podnosić rangę firmy, której logo nosi nadrukowane. Na takich torbach nanosi się nie tylko loga, ale także nazwy punktów, adresy, oraz grafiki, nawet w kolorach (z palety CMYK). To jeden z tych produktów, która pasują w każdej branży: HoReCa, marketing, sprzedaż detaliczna czy hurtowa. Służą do przeniesienia materiałów promocyjnych, katalogów, gadżetów, nadają się do rozdawania nagród w konkursach, a także przydają w sprzedaży. Wysokiej jakości torba będzie silnym narzędziem marketingowym.


Jakie torby reklamowe typu kraft wybierać?

To jak będą wyglądały twoje papierowe torby reklamowe zależy tylko od wyobraźni. Zawsze chętnie pomożemy w doborze odpowiednich materiałów. Jest to produkt reklamowy, w którym można dostosować rozmiar, rodzaj papieru, a także rodzaj rączki torby. Na powierzchni torby możemy wydrukować dowolny projekt graficzny, w przypadku tych toreb trochę gorzej wygląda nadrukowane zdjęcie, ale warto pomyśleć nad dopracowaną grafiką. Zawsze można też zastosować jednokolorową aplę (nadruk wielkopowierzchniowy). Podstawową zaletą toreb typu kraft jest ich ekologiczny charakter. Wybierając ten produkt wesprzesz nie tylko swój biznes, ale też naszą planetę, stawiając na recykling i ograniczając szkodliwe odpady.


Papierowe torby z internetowej drukarni

Torba to bardzo praktyczny produkt. Spełnia wszelkie funkcje podstawowe w postaci przenoszenia towaru lub materiałów promocyjnych, a dzięki temu, że nosi się ją ze sobą w wiele miejsc, stała się już w dzisiejszych czasach doskonałym nośnikiem reklamowym. W naszej drukarni Malina znajdziesz je bez problemu online, sam skonfigurujesz i dopasujesz potrzebny ci nakład. Do tego do jednego punktu odbioru dostarczymy towar zupełnie za darmo. Nasze biuro Obsługi Klienta służy fachową pomocą doświadczonych marketingowców. Potrafią doradzić w kwestii projektu oraz odpowiedniego ustawienia parametrów. Z naszą pomocą torby papierowe typu eko pomogą Ci wyróżnić się na rynku i sprawią, że Twoja marka zapisze się w pamięci.