notesy klejone bez okładki druk online

notesy klejone bez okładki

Notesy z Twoim nadrukiem — Notuj i reklamuj się!

Notesy klejone bez okładki to świetny gadżet reklamowy, który jest wykorzystywany w wielu firmach. Na każdej kartce notesu możliwe jest naniesienie własnego logo oraz danych kontaktowych, który to zabieg pozwoli na stałą reklamę państwa firmy. Notes z nadrukiem jest wykorzystywany szczególnie na targach oraz jako drobny podarunek dla swoich kontrahentów. Ludzie zwykle korzystają z takich notesów podczas wykonywania swoich obowiązków służbowych lub po godzinach, w domu. Ta forma promocji pozwala nam towarzyszyć im na każdym kroku.


Notes, notatnik, notesik — Wypróbuj mnogość konfiguracji.

Drukujemy notesy klejone bez okładki na papierze o gramaturze offset 90g, wykorzystując dwa sposoby druku, w zależności od nakładu. Niski nakład wykonujemy cyfrowo, a wysokie nakłady drukujemy offsetowo. Notesy możemy wyprodukować w 3 objętościach (25, 50 lub 100 kart), które zawsze pod spodem posiadają twardy kartonik (wykonany sklejeniem, wszystkie po długim lub krótkim boku). Wykonujemy druki notesów w różnych formatach: DL A6, A5, lub A4. Dla uzyskania pewności, że projekt jest dobrze przygotowany, zapraszamy do pobrania naszej makiety i zapoznania się z naszą instrukcją przygotowania pliku.


Notes klejony bez okładki w najwyższej jakości

W naszej Drukarni Malina drukujemy notesy już od 50 sztuk. Pozwala to zorganizować nie tylko masowy produkt promocyjny, ale także okazyjne prezenty w mniejszych ilościach. Jeżeli nie masz pomysłu na projekt graficzny, służymy chętnie podpowiedzią, a nawet, dodatkowo płatnym, wsparciem w postaci sporządzenia projektu graficznego. W przypadku zamówienia do jednego punktu odbioru przesyłkę zawsze dostarczymy za darmo. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możemy je rozwiać poprzez przesłanie bezpłatnego pakietu próbek. Notesik to jedna z najbardziej praktycznych form promocji, przy czym jest bardzo ekonomiczny i ekologiczny (przydaje się przez dłuższy czas, nie marnujemy surowca do produkcji rzeczy niepraktycznych).