torby papierowe foliowane druk online

torby papierowe foliowane

Eleganckie torby reklamowe w sam raz dla ciebie

Torba najbardziej przydaje nam się na zakupy. Nie warto jednak ograniczać jej funkcji tylko dla tego wykorzystania. Torba reklamowa foliowana może być również świetnym gadżetem promocyjnym, podnosić rangę Twojej firmy i dobrze ją prezentować. Z powodzeniem wykonuje się wydruki na ściankach toreb tego typu, od czarno-białych, po wielokolorowe CMYK. Na torby chętnie nanosimy loga, nazwy punktów sprzedaży, ale także hoteli, salonów, restauracji. Jest to produkt, który z powodzeniem wykorzystać można w praktycznie każdej branży. Nosi się w nim materiały promocyjne, katalogi, gadżety, można używać ich do rozdawania nagród w konkursach, a także stosować w sprzedaży. Odpowiednio wykonana torba będzie silnym narzędziem marketingowym.


Jak dobrać torby reklamowe foliowane?

Finalne wykonanie papierowych toreb reklamowych zależy od twojej wyobraźni. Jeśli potrzebujesz pomocy, z chęcią doradzimy w kwestii doboru materiałów. W tym produkcie reklamowym można dostosować rozmiar, rodzaj papieru, a także uszlachetnienia i kolor rączki torby. Na powierzchni torby możemy wydrukować dowolny projekt graficzny, zdjęcie czy też po prostu zastosować jednokolorową aplę (nadruk wielkopowierzchniowy), która z odpowiednim wykończeniem (np. matowym) także może wywrzeć interesujący efekt. Czasami w dobrym projekcie graficznym torby istotną rolę zagra wysokiej jakości fotografia, a czasami wystarczy odpowiedni kolor i hasło.


Papierowe torby foliowane w drukarni Malina

Drukarnia Malina złożone zamówienia realizuje szybko i sprawnie. Możesz liczyć na dostawę za darmo do jednego punktu odbioru oraz na pełną pomoc i wsparcie naszego Biura Obsługi Klienta. Jeżeli nie posiadasz własnego projektu, możesz go u nas odpłatnie zamówić. Doświadczeni graficy postarają się, aby Twoja torba reklamowa odpowiednio prezentowała Twój biznes i niosła właściwy przekaz. Torba to przedmiot, który można zabrać ze sobą w wiele miejsc i przejawia aspekt praktyczny, masz więc pewność, że reklamę zobaczy wielu odbiorców, dzięki czemu zapadnie ona dobrze w ich pamięć. Torba foliowana jest dodatkowo zabezpieczona przed wpływem czynników zewnętrznych i pomimo tego, że wykonujemy ją z papieru, potrafi naprawdę wiele wytrzymać. Foliowanie wzmacnia też jej udźwig.