torby papierowe foliowane druk online

torby papierowe foliowane

Torby laminowane z nadrukiem – uniwersalna reklama firmy

Torby reklamowe to praktyczny gadżet reklamowy. Sprawdzą się w wielu zadaniach. Mogą zostać dołączone jako bonus do zamówienia. Doskonale nadadzą się także do przekazania prezentu od firmy. Na ścianach można nanieść różne nadruki. Podstawą jest torba z logo firmy, jednak nie trzeba się do tego ograniczać.

Dzisiaj można nanieść wielokolorowy nadruk, co pozwala zrealizować nawet zaawansowany projekt. Dzięki temu torby laminowane z nadrukiem sprawdzą się w niemal każdej branży. Można nosić w nich materiały promocyjne, katalogi, gadżety, można używać ich do rozdawania nagród w konkursach, a także stosować w sprzedaży. Odpowiednio wykonana torba reklamowa będzie silnym narzędziem marketingowym.


Torby promocyjne z logo firmy – realizujemy każdy projekt

W naszej drukarni możesz spersonalizować każdy parametr torby reklamowej. Oferujemy produkty w różnych formatach, pozwalamy wybrać wykończenie, a także kolor sznurka. Dzięki temu wygodnie zrealizujesz każdy, nawet wymagający projekt. Dodatkowo udostępniamy klientom makiety, które ułatwiają przygotowanie pliku do druku.

Jeśli zależy Ci na jakości, to wybierz odpowiednie wykończenie. Torba foliowana jest dodatkowo zabezpieczona przed wpływem czynników zewnętrznych i pomimo tego, że wykonujemy ją z papieru, potrafi naprawdę wiele wytrzymać. Foliowanie wzmacnia też jej udźwig.

Ponadto oferujemy klientom wsparcie i doradztwo m.in. w kwestii doboru materiałów. Jeżeli nie posiadasz własnego projektu, możesz go u nas odpłatnie zamówić. Doświadczeni graficy postarają się, aby Twoja torba reklamowa odpowiednio prezentowała Twój biznes i niosła właściwy przekaz.


Torebki na wino i alkohol

W naszej ofercie znajdziesz także duży wybór torebek na wino oraz alkohol. Doskonale sprawdzą się one do przekazania prezentów pracownikom lub kontrahentom.

Projektując tego typu torebki, należy mieć na uwadze ich pionową formę. Można umieścić na nich logo – torba z logo to proste i minimalistyczne rozwiązanie. Natomiast jeśli chcesz, żeby Twoja firma się wyróżniała, to warto umieścić na torebkach bardziej rozbudowany projekt np. nietypowe hasło, albo ciekawą grafikę.


Torby laminowane z nadrukiem – logo firmy

Torby laminowane z nadrukiem to doskonała propozycja dla wszystkich firm, które szukają innowacyjnych form promocji. Odpowiednio zaprojektowane mogą być doskonałym narzędziem marketingowym.

Chcąc zwiększyć skuteczność marketingową torby z nadrukiem warto, żeby znalazło się na niej nie tylko logo firmy, lecz żeby cały projekt przykuwał uwagę i sprawiał, że ludzie będą chętnie używać torby. Jeśli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu torby, to zapraszamy do kontaktu – w naszym zespole są graficy, którzy odpłatnie przygotują projekt.

Warto także dopasować wymiary torby do branży, w której działasz, klienta oraz tego, co chcesz przekazać w torbie. Dzięki temu cały podarunek będzie spójny i będzie się lepiej prezentował.