Naklejki druk online

Naklejki

Drukowanie naklejek na zamówienie


Szukasz innowacyjnych sposobów na reklamę? W takim razie postaw na naklejki reklamowe. Doskonale sprawdzą się np. do informacji o aktualnie trwających promocjach. Świetnie sprawdzą się także do prezentacji szczegółów na temat danych produktów. Dzięki nim możesz szybko przedstawić szczegóły oferty.


Wlepki i naklejki na produkty z logo


Wykorzystujemy zaawansowane technologie druku, które pozwalają wykorzystać naklejki na różnych powierzchniach m.in. papierowych, kartonowych oraz plastiko-podobnych. Dzięki temu można znaleźć dla nich wiele zastosowań.

Naklejki mogą być przyczepiane także do opakowań produktu, to pozwala używać ich przy pakowaniu lub bezpośrednio na samym produkcie. Przykładem użycia naklejki bezpośrednio na produkcie jest nanoszenie jej na słoik z przetworami lub na wino.

Naklejki reklamowe przedstawiają firmę jako nowoczesną i kreatywną, Naklejki z logo są często stosowane na targach branżowych, gdzie logotyp widnieje w połączeniu z kreatywnym hasłem reklamowym. Wlepki, naklejki i etykiety samoprzylepne to produkty o dużej ilości zastosowań.


Naklejki techniczne i naklejki informacyjne.


Nalepki posiadają ogrom zastosowań wykorzystywanych do organizacji porządku w firmie. Dobrym przykładem naklejek przemysłowych są naklejki ostrzegawcze informujące o zagrożeniach wynikających z pracy z urządzeniami technicznymi lub etykiety serwisowe. To poprawia bezpieczeństwo pracy.

Nasza drukarnia internetowa drukuje naklejki dostosowane do indywidualnych kształtów wskazanych przez klienta. Naklejki z folii monomerycznej. Wydruku naklejek dokonujemy na wysokiej jakości materiale, który jest wytrzymały. Taka naklejka posiada szeroki wachlarz zastosowań w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej. Wlepka idealnie sprawdzi się do naklejenia na produkt. Może też zostać wykorzystana jako naklejka na szyby, ściany, czy też pojazdy. Świetnie nadaje się także do oklejania powierzchni PCV.


Drukarnia naklejek samoprzylepnych — wysoka jakość wydruku.


Drukowane przez nas naklejki są realizowane w rozdzielczości 600 dpi (oferujemy również możliwość zwiększenia do 1 200 dpi). Dostępny jest format Naklejki XXL — maksymalna szerokość zadruku to 1 metr. Tak duża powierzchnia połączona z wysoką rozdzielczością druku pozwala zrealizować nawet duże i wymagające projekty.

Naklejki własnego projektu lub inaczej zwane naklejki własny wzór, możemy zadrukować dowolną grafiką. W kolejnym etapie następuje wycinanie do dowolnego kształtu na maszynie tnącej. Naklejki reklamowe drukujemy na maszynie HP Latex 315 - jest to wysokiej jakości drukarka pozwalająca na świetne oddanie kolorów i doskonałą trwałość nadruku (wydruk w technologii lateksowej). Oferujemy dwa rodzaje materiałów: folia monomeryczna błyszcząca oraz folia monomeryczna matowa, więc możesz dopasować wydruk naklejek do swoich potrzeb.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni zarówno mailowo, jak i telefonicznie.