Naklejki druk online

Naklejki

Naklejki reklamowe,
Nalepki na produkty — folia monomeryczna.


Wydruk naklejek. Dowolne kształty i rozmiary.

Naklejki to technika reklamowa, która pozwoli w dogodny sposób dotrzeć klienta. Naklejka pomoże ci poinformować klienta o aktualnie trwającej promocji lub przedstawić szczegół dotyczący produktu. Naklejki reklamowe to idealne narzędzie w relacji z klientem.


Naklejki na produkty.

Technologia nadruku naszych naklejek pozwala na zastosowanie ich na powierzchniach papierowych, kartonowych, jak również plastiko-podobnych. Naklejka może być przyczepiona na opakowaniu produktu, użyta przy pakowaniu lub bezpośrednio na samym produkcie. Przykładem użycia naklejki bezpośrednio na produkcie jest nanoszenie jej na słoik z przetworami lub na wino. Naklejki reklamowe przedstawiają firmę jako nowoczesną i kreatywną, Naklejki z logo są często stosowane na targach branżowych, gdzie logotyp widnieje w połączeniu z kreatywnym hasłem reklamowym. Śmiało można stwierdzić, że etykiety samoprzylepne to produkty reklamowe o niezliczonej ilości zastosowań.


Naklejki techniczne i naklejki informacyjne.

Nalepki posiadają ogrom zastosowań wykorzystywanych do organizacji porządku w firmie. Dobrym przykładem naklejek przemysłowych są naklejki ostrzegawcze informujące o zagrożeniach wynikających z pracy z urządzeniami technicznymi lub etykiety serwisowe. Nasza drukarnia drukuje naklejki dostosowane do indywidualnych kształtów wskazanych przez klienta. Naklejki z folii monomerycznej. Wydruku naklejek dokonujemy na wysokiej jakości materiale. Taka naklejka posiada szeroki wachlarz zastosowań w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej. Naklejka idealnie sprawdzi się do naklejenia na produkt lub do oklejenie szyb na zewnątrz (jest odporna na warunki atmosferyczne). Naklejki z folii monomerycznej charakteryzują się dużym obszarem zastosowań. Doskonałymi przykładami są: naklejki na szyby, naklejki na ściany, naklejki na pojazdy. Ponadto drukowane przez nas naklejki, inaczej też zwane wklejki, nalepki czy etykiety, nadają się do oklejania powierzchni PCV.


Naklejki samoprzylepne — wysoka jakość wydruku.

Drukowane przez nas naklejki są realizowane w rozdzielczości 600 dpi (możliwość zwiększenia do 1 200 dpi). Dostępny jest format Naklejki XXL — maksymalna szerokość zadruku to 1 metr. Naklejki własnego projektu lub inaczej zwane naklejki własny wzór, możemy zadrukować dowolną grafiką, po którym nastąpi wycinanie do dowolnego kształtu na maszynie tnącej. Naklejki reklamowe drukujemy na maszynie HP Latex 315 - jest to wysokiej jakości drukarka pozwalająca na świetne oddanie kolorów i doskonałą trwałość nadruku (wydruk w technologii lateksowej). Oferujemy dwa rodzaje materiałów: folia monomeryczna błyszcząca oraz folia monomeryczna matowa. Naklejki dostosujecie pod wymarzoną grafikę oraz preferowany rozmiar, wszystko wedle Państwa potrzeb.