ulotki składane druk online

ulotki składane

Ulotki składane, które pomagają w Twojej sprzedaży

Ulotki składane to estetyczna i niebanalna forma reklamy własnego biznesu, planu konferencji czy karty dań. Dzięki swojej prostej konstrukcji są łatwe w odbiorze dla potencjalnego klienta. Forma składania, jak i rozmiar arkuszy powinien być dopasowany do treści i rodzaju przekazu. Możemy dzięki nim stworzyć ciekawe menu, biuletyn informacyjny, promować zniżki, oferować uczestnikom rozkład zajęć szkoleniowych lub wydarzeń na festiwalu. Taka forma reklamy jest poręczna i łatwa w kolportażu. Umieść ją na ladzie w swoim hotelu, restauracji, czy sklepie i czerp korzyści z promocji. Ulotki składane to idealna reklama przy niewielkim budżecie, z którą Twoja firma się odnajdzie. Jest to jedna z tradycyjnych form reklamy bezpośredniej, która jest ciągle żywa, nawet w dobie rozwoju sklepów internetowych czy sprzedaży wysyłkowej.


Dobrze się składa - ulotka składana w Twoim biznesie

W naszej ofercie mamy szeroki wybór gramatur oraz uszlachetnień, które sprawią, że wybrany przez Ciebie produkt będzie trwały. Do uzyskania pewności, że projekt jest dobrze przygotowany, zapraszamy do pobrania naszej makiety i zapoznania się z naszą instrukcją przygotowania pliku. Dzięki wsparciu naszych grafików możesz również otrzymać indywidualnie wyceniony projekt graficzny. Jeśli wahasz się co do ogólnego wyglądu projektu, to może być najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.


Drukarnia Malina posiada wybór ulotek składanych

Ulotka składana i wykonany na jej powierzchni biuletyn, menu czy inna forma przekazywania informacji, w naszej drukarni może powstać na formacie od A3, A4, A5, A6 poprzez DL pion i poziom do kwadratu. Może posiadać od 4 do 12 stron, być po prostu złożona na pół bądź posiadać formę harmonijki. Od Ciebie zależy ile informacji i w jaki sposób zdecydujesz się na niej zawrzeć. Przy projektowaniu produktu dla wydarzeń specjalnych lub restauracji warto pomyśleć o uszlachetnieniach, podczas gdy proste informacje o bieżących wydarzeniach lub ofercie dobrze sprawdzą się w prostej formie.