plakaty jednostronne druk online

plakaty jednostronne

Bądź zauważalny dzięki plakatom!

Ten środek przekazu ma długą historię. Istnieje nawet dziedzina sztuki zajmująca się jej studiowaniem. Formy nawiązujące do plakatów pojawiały się w już państwach starożytnych. Jest to produkt najbardziej znany i każdego dnia spotykany na ulicach naszych miast. Przy plakacie zawsze ktoś się zatrzyma i przeczyta ważne wydarzenie koncertowe bądź ofertę informacyjną. Przedstawiona forma reklamy dociera do sporej liczby konsumentów. Łatwo można go umieścić w wielu ogólnodostępnych miejscach, co powoduje, że przekaz staje się równie popularny jak ten ulotkowy, ale nie można mu zarzucić zbytniej nachalności. Na plakacie możesz śmiało umieścić różnego rodzaju informacje, połączyć je ze zdjęciami lub grafikami i upowszechniać.


Plakat w Twoim domu

Plakaty zamieszkały też w domach przeciętnego Kowalskiego. Stały się symbolem stylu, wyczucia smaku oraz atrybutem fanów (np. zespołów, filmów). Można potraktować je nie tylko jako reklamowy środek przekazu, ale również jako gratis dla klienta lub pracownika. Dobry projekt plakatu to klucz do zrozumienia i rozpowszechnienia przekazu. Treść i obraz skomponowane w odpowiedni sposób zapewnią nie tylko właściwy odbiór, ale dodatkowo reklamę wiralową. Ludzie chętnie dzielą się ciekawostkami z rynku reklamy - z dobrym plakatem masz szansę trafić na usta wielu i do wielu wnętrz. Współczesne trendy urządzania wnętrz polecają używanie plakatów w każdym pomieszczeniu. Gdzie mogłyby zawisnąć u Ciebie?


Plakaty reklamowe w różnych rozmiarach.

Wielkość ma znaczenie! W drukarni-malina.pl plakaty wydrukować można w wielu formatach, poczynając od A3, A2 A1, A0, po B2, B1, a nawet na B0 kończąc. Wystarczy wybrać odpowiedni nakład i gramaturę, która będzie odpowiednia do nadchodzącego wydarzenia, spotkania, okazji. Dla uzyskania pewności, że projekt jest dobrze przygotowany, zapraszamy do pobrania naszej makiety i zapoznania się z instrukcją przygotowania pliku. Jeśli masz problem z projektem, nie wahaj się spytać o indywidualny projekt dla siebie - wycenimy i przygotujemy go za dodatkową opłatą.