Drukarnia Chełmek

 

Chełmek to miasto, które dawniej kojarzono z fabryką obuwia dobrej jakości. Dziś to miasto w województwie małopolskim, do którego postanowiliśmy zacząć dostarczać i nasze produkty. Wielkoformatowa drukarnia online Malina jest już z Wami!

Mieszkańcy Chełmka wiedzą, jak trudno wybić się ponad konkurencję. Najczęściej trzeba w tym celu zdecydować się na reklamę outdoor. W tym celu chcemy Wam przedstawić nasz najnowszy produkt – siatkę mesh – dostępną w ofercie drukarnia-malina.pl.

Siatka mesh jest niezbędna, by banery dobrze się trzymały i nie zniszczyły w trakcie wichury czy ulewy. W ofercie drukarni online Malina znajdziecie kilka rozmiarów, dzięki czemu z łatwością dostosujecie siatkę do rozmiaru banera reklamowego

  • 100x100;
  • 200x100;
  • 250x100;
  • 300x100;
  • 400x100;
  • 500x100.

Nasza siatka jest zgrzewana i dziurkowana co 50 oczek, co zapewni jej maksymalną wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki oczkowaniu z łatwością przyczepisz baner reklamowy do ogrodzenia, nie ryzykując jego zniszczenia. W drukarni cyfrowej Chełmek banery reklamowe drukujemy w pełnej gamie kolorystycznej CMYK. 

Czy warto zdecydować się na wydruk online w taniej drukarni internetowej Malina? Zdecydowanie – współpracując z nami, zyskacie nie tylko gwarancję najwyższej jakości usług i produktów, ale przede wszystkim gwarancję darmowej i terminowej dostawy na terenie województwa małopolskiego. To jeszcze nie wszystko!

Lubimy pracę z ludźmi i dla ludzi dlatego chętnie wykonamy dla Was projekt graficzny baneru reklamowego, roll-upu oraz innych materiałów reklamowych, które możesz znaleźć na stronie internetowej drukarnia-malina.pl. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami niezwłocznie! Odpowiemy na Twoją wiadomość w 24 h od jej wysłania. 

To, co sprawia, że Drukarnia Malina jest wyjątkowa, to indywidualne podejście do każdego klienta, który będzie się u nas czuł zaopiekowany od samego początku. Nasi specjaliści z Biura Obsługi wyjaśnią Wam wszelkie niejasności oraz będą informowali o tym, co dzieje się z zamówieniem na bieżąco. Druk online to wygoda dla Waszego portfela i oszczędność czasu, dlatego już dziś nie trać paliwa na dojazdy do większych miast i zamów swoje produkty z malinowym rabatem w naszej drukarni! 

 

drukarnia-chełmek