Drukarnia Krynica-Zdrój

 

Z czym kojarzy Ci się Krynica-Zdrój? Odpowiedź jest prosta: z pijalnią wód, świetną bazą wypadową w góry, koloniami dla dzieciaków i miejscowością sanatoryjną. Ze względu na to, w Krynicy-Zdrój nie brakuje atrakcji, a wiosną i latem skwery i parki mienią się od kolorowych kwitnących kwiatów. Trudno się nie zakochać, prawda? No właśnie! Tutaj nas macie, Kryniczanie! 

Pokochaliśmy Wasze miasto, w którym dostrzegamy biznesowy potencjał, dlatego z wielką radością oznajmiamy Wam, że Tania drukarnia online Malina rozszerzyła obszar dostaw właśnie o Krynicę-Zdrój. Jak wiemy, jest to jedno najpiękniejszych małopolskich miast turystyczno-wypoczynkowych, dlatego z chęcią odprężymy się tam przy malinowej kawie na spotkaniu z klientem! Są miejsca, które pokocha się od pierwszego wejrzenia i tak właśnie było też w tym przypadku. 

W ofercie nowoczesnej drukarni online Malina znajdziesz produkty HoReCa dla hoteli, ośrodków sanatoryjno-wypoczynkowych oraz restauracji, które odmienią Wasze wnętrza, zachwycając przyjezdnych, takie jak:

  • fotoobrazy na płótnie, na które wykonujemy trwały nadruk z dowolnie przesłanej grafiki lub zdjęcia;

  • usuwalne tapety samoprzylepne tailor-made w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki którym już w kilka godzin Twoje wnętrze zyska nowy i modny look;
  • menu szyte oraz menu składane wykonywane wg określonych wytycznych na zamóienie klienta;
  • podkładki pod talerze, zawieszki na drzwi

To jednak nie wszystko! Jeśli masz specjalne zamówienie, a nie znalazłeś odpowiedniego produktu w ofercie na stronie drukarnia-malina.pl, wyślij do nas wiadomość! W wielkoformatowej drukarni online Malina zamówisz wydruki online, jakich potrzebujesz, nawet jeśli nie ma takich produktów w regularnej sprzedaży! 

Krynica-Zdrój jest miastem, w którym chętnie wynajmują sale weselne osoby spoza regionu i okolic. Z myślą o niezbędnych przygotowaniach ślubnych, wprowadziliśmy niedawno do sprzedaży nasz najnowszy produkt – koperty z nadrukiem! Najmniejszy możliwy nakład, który wysyłamy to zaledwie 100 sztuk! Koperty Premium Ollin Absolute White oraz Olin Regular Cream dostępne na stronie drukarnia-malina.pl będą eleganckim i klasycznym uzupełnieniem zaproszeń ślubnych w stylu boho. Są wykonane z wytrzymałego papieru, który jest trudno rozerwać, dlatego z powodzeniem można w nich wysłać zaproszenie na ślub za granicę! 

Nie ma wesela, bez wieczoru kawalerskiego i panieńskiego, prawda? Na te szczególne okazje przygotowaliśmy naklejki z nadrukiem, które można wykorzystać jako zabawny gadżet dla przyszłego pana i pani młodej, a po udanej imprezie zostawić na pamiątkę. Taki wieczór świętuje się nieczęsto! 

Jeśli już przy ślubach jesteśmy, to najnowsze trendy wskazują na to, że najpopularniejsze są wesela w klimacie rustykalnym i boho. Nieodłączną tradycją każdego wesela są upominki dla gości, w podzięce za ich obecność. Oczywiście, mamy na tę okazję idealne torby papierowe Kraft, które uzupełnią swoim designem rustykalny i ekologiczny klimat biesiady weselnej. Sprawdź naszą ofertę! 

Jeśli mowa o ekologii, to w drukarni online Krynica-Zdrój staramy się kłaść nacisk na ekologię. Nasze barwniki są główne naturalne, stosujemy również technikę druku solwentowego oraz wprowadzamy do naszej oferty produkty z recyklingu. To właśnie dlatego, Drukarnia Malina może poszczycić się wysoką jakością nie tylko wykonania wydruków online, ale przede wszystkim – wydruków, które powstały z troski o dobro naszej planety. 

Jak wygląda wysyłka w taniej drukarni online Malina? Twój produkt jest wykonywany na zamówienie, co oznacza, że aby rozpocząć proces realizacji, musisz się z nami skontaktować – składając zamówienie drogą internetową przez konto klienta lub telefonicznie. W obu przypadkach będziemy potrzebować odpowiednio przygotowany plik, którego wytyczne znajdziesz naszej na stronie internetowej. W razie potrzeby mamy do dyspozycji grafika, który wykona dla Ciebie projekt na zamówienie. 

W następnej kolejności gotowy projekt czeka na Twoją akceptację lub uwagi do zmian. Gdy obie strony zdecydują się na finalną wersję projektu, trafia na produkcję. O całym procesie jesteś informowany regularnie, dopóki Twoje zamówienie nie opuści naszej drukarni. W momencie, w którym Twój produkt dotrze do miejsca docelowego, nasza współpraca jednak się nie kończy! 

To jest moment, w którym Ty, nasz klient, weryfikujesz swój produkt i oceniasz tanią drukarnię online Malina, pod kątem wywiązania się z umowy partnerskiej. Jeśli będziesz zadowolony z naszej usługi, koniecznie daj nam znać! Będziemy wdzięczni za Twoją opinię i uwagi oraz będziemy wyczekiwać kolejnego zamówienia w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie (po malinowym rabacie dla naszych stałych partnerów). 

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nasz produkt nie spełni Twoich oczekiwań, również do nas napisz. Opisz dokładnie, co moglibyśmy poprawić, by Cię nie zawieść kolejnym razem! Być może Twoje uwagi pomogą nam zwiększyć jakość wykonywanych przez nas usług i pomogą kolejnym klientom! Pamiętaj – szczery i autentyczny feedback jest podstawą dobrej komunikacji i długofalowej relacji, dlatego tak bardzo czekamy na Twoją wiadomość, po otrzymaniu zamówienia! 

Druk online z wysyłką to nasza specjalność. Historia Drukarni Malina jest równie soczysta i słodka, jak nasze rabaty – łączy nas pasja do druku i miłość do ludzi! Chcemy się rozwijać, by móc spełnić wszystkie oczekiwania naszych aktualnych i przyszłych partnerów, nie zniechęcamy się porażkami – to właśnie one motywują nas do jeszcze cięższej pracy. Chętnie dzielimy się naszą pasją z naszymi partnerami biznesowymi, dlatego zapraszamy Cię do naszego biura, mieszczącego się w jednym z miast śląskiej aglomeracji. 

To jak, dasz się skusić na malinową kawę? Czekamy na Twoją wiadomość!