Drukarnia Miechów

 

Druk online z wysyłką to jedna z najbardziej popularnych form realizowania wydruków, która zyskała na popularności w trakcie pandemii. Trudno się temu dziwić – tanie drukarnie internetowe rozrosły się jak grzyby po deszczu, bo to wygodny sposób realizacji wydruków. W Miechowie już od jakiegoś czasu działa tania drukarnia online Malina, w której bezproblemowo zamówisz swoje wydruki i w ciągu 2-3 dni roboczych odbierzesz gotowy projekt.

Czy warto podjąć współpracę z Drukarnią Malina? Warto! I zaraz przeczytasz dlaczego. Lubimy wyzwania, pracujemy zgodnie z metodyką Kaizen, która pomaga nam się doskonalić i rozwijać każdego dnia, by dawać jeszcze więcej możliwości naszym partnerom biznesowym.

Drukarnia cyfrowa Miechów stawia nacisk na komunikację partnerską, dlatego wszyscy nasi klienci mogą się spodziewać, że od pierwszego kontaktu będą traktowani tak, jakby od dawna byli z nami w długofalowej współpracy.

Nowoczesna drukarnia wielkoformatowa Malina ma szeroką gamę ofertową, z której mogą skorzystać zarówno marketerzy, przedsiębiorcy, jak i właściciele hoteli czy restauracji. Ofertę dostosowujemy do potrzeb klientów, również pod kątem druku naklejek i gadżetów na imprezy okolicznościowe, takie jak wieczór panieński, wieczór kawalerski i urodziny.

Lubimy niestandardowe projekty i myślenie out-of-the-box. Jeśli masz szczególne zapotrzebowanie, chętnie wykonamy dla Ciebie projekt na specjalne customowe zamówienie. Nasi specjaliści zajmą się wszystkim, a Ty będziesz informowany przez nas o każdym etapie realizacji swojego zamówienia na bieżąco. To właśnie dlatego klienci ufają, że wydruki online w drukarni Miechów to strzał w dziesiątkę i początek owocnej współpracy.

 Jeśli będziesz chciał poznać nasz zespół, zaprosimy Cię do naszej stacjonarnej siedziby w jednym ze śląskich miast. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego stawiamy na kontakt bezpośredni, jeśli Twoje zamówienie wymaga szczegółowego omówienia przed realizacją i doprecyzowania niezbędnych szczegółów.

Drukarnia Malina to słodkie, malinowe rabaty i współpraca, która się po prostu opłaca – zapraszamy do kontaktu z nami!