Drukarnia Myszków

 

Myszków to miasto leżące po drodze na jurę krakowsko-częstochowską. Wydaje się pomijane, choć nie da się go ominąć, jadąc w tamte strony. Teraz w Myszkowie działa już tania drukarnia wielkoformatowa online Malina, więc region zyskał nowy, malinowy smak!

Zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszego kręgu dostaw właśnie tam, do miasta, które jest objęte wykluczeniem, by jego mieszkańcy oraz mieszkańcy okolicznych mniejszych miejscowości, mieli dostęp do wydruków internetowych zawsze wtedy, gdy będą ich potrzebować.

Nasza firma działa dla ludzi i z ludźmi, dlatego chętnie podejmujemy każdą współpracę biznesową. Nasi klienci są dla nas najważniejsi. Mamy odpowiednie zasoby i narzędzia, by jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby. Co znajdziesz w ofercie na stronie drukarnia-malina.pl? Materiały reklamowe, wizytówki, roll-upy, banery na siatce mesh, naklejki drukowane po obrysie, papierowe torby Premium, koperty drukowane, a nawet produkty dekoracyjne  dla branży HoReCa.

Marzysz o zmianie dekoracji wnętrza? Chcesz szybko i bezproblemowo odmienić salon czy sypialnię? Napisz do nas! W ofercie nowoczesnej drukarni online Malina mamy materiały dekoracyjne, takie jak: tapety samoprzylepne typu tailor-made czy fotoobrazy na płótnie canvas.

Samoprzylepne tapety są prawdziwym wnętrzarskim hitem i już od kilku lat podbijają Wasze serca! Są łatwe w montażu, nie wymagają specjalnych przygotowań ani kleju, a dzięki temu, że są skrojone na wymiar, z łatwością można je dopasować do powierzchni ściany. Oryginalne wzory i kolory zachowają świeżość przez wiele lat!

Fotoobrazy na płótnie to kolejny dekoratorski produkt, który często kupują właściciele klinik i salonów Wellness&SPA. Są lekkie, ergonomiczne i można je bez problemu powiesić w dowolnym miejscu. Chcesz zrobić bliskiej osobie prezent? Podaruj jej obraz ze wspólnym zdjęciem!

Skontaktuj się z nami i powiedz nam, jakiego produktu potrzebujesz! Nawet jeśli nie ma go w regularnej ofercie sprzedaży, chętnie go dla Ciebie przygotujemy, wystarczy, że dasz nam znać!