Drukarnia Stary Sącz

 

Zabytkowe miasta, takie jak Stary Sącz, mają swój urok. To właśnie magiczne, stare kamienice, miejskie malownicze uliczki, które zachęcają do jesiennych spacerów, kryją w sobie niezaprzeczalny urok. Daliśmy się uwieść i jesteśmy – mieszkańcy Starego Sącza mogą zamawiać produkty w taniej drukarni internetowej online Malina!

Chociaż działamy od niedawna, sukcesywnie zwiększamy obszar naszych dostaw, by nawiązywać jeszcze więcej owocnych współprac z partnerami biznesowymi z województwa małopolskiego. Co możemy Wam zaoferować? Przede wszystkim – partnerską relację biznesową, która nie kończy się wraz z realizacją zamówienia. Wiemy, jak ważne jest zaufanie i jaki komfort niesie ze sobą relacja ze specjalistami, o których wie się, że dostarczają zamówione produkty terminowo i bezproblemowo.

Drukarnia wielkoformatowa online skupia ludzi, którzy dają z siebie wszystko, by każda współpraca biznesowa była owocna dla obu stron. To właśnie dlatego celujemy nie tylko w atrakcyjne rabaty, ale także w nieustanny rozwój, zgodnie z metodologią Kaizen, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom. Cenne są dla nas uwagi, którymi dzielą się z nami klienci po otrzymaniu zamówionych produktów, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Nie jesteś zadowolony z otrzymanego produktu? Opisz dokładnie, co było niezgodne z Twoimi oczekiwaniami i pomóż nam się rozwijać!

W ofercie taniej drukarni online znajdziesz zarówno materiały eventowe, takie jak: roll-upy, ulotki składane, katalogi szyte, wizytówki, teczki, ale także: siatka mesh, koperty z nadrukiem, a nawet naklejki drukowane po obrysie. Co powiesz na owocną, wspólną współpracę?

W ramach naszej darmowej wysyłki otrzymasz produkt zapakowany w ekologiczne opakowanie, które jest przez nas zabezpieczone przed ewentualnym uszkodzeniem. Twój produkt będzie więc bezpieczny w trakcie transportu. Jeśli jednak okaże się, że mimo naszych starań został uszkodzony, niezwłocznie nas o tym poinformuj!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami, odpowiadamy w ciągu 24 godzin od wysłania wiadomości!