Drukarnia Tuchów

 

Czy mieszkańcy Tuchowa już wiedzą, że do miasta zawitała tania drukarnia internetowa Malina? To nie jest żart, bo właśnie zwiększyliśmy nasz rejon dostaw, którym obejmujemy całe województwo małopolskie! Czy warto skorzystać z usług drukarnia-malina.pl? Sprawdźcie sami!

Czym różni się nowoczesna tania drukarnia cyfrowa Malina od innych? Przede wszystkim, podejściem do klienta. Każde zamówienie złożone w naszej drukarni jest rozpatrywane indywidualnie. Nie traktujemy klientów jak petentów, bo wiemy, że sami nie chcielibyśmy być tak traktowani. Dodatkowo – dla stałych współpracujących mamy atrakcyjne malinowe rabaty!

Drukarnia Tuchów to miejsce, w którym możesz być spokojny o jakość zamówionych produktów oraz ochronę środowiska. Dobro naszej planety jest dla nas priorytetowe, dlatego w naszych barwnikach drukarskich znajdują się substancje pochodzenia naturalnego. Wśród naszych produktów znajdziesz teź: teczki papierowe, torby papierowe Kraft, koperty z recyklingu, które prezentują się równie okazale, co tradycyjne, a pomagają chronić środowisko.

Potrzebujecie materiałów reklamowych dla wyjątkowych klientów? Dajcie nam znać z wyprzedzeniem, a przygotujemy dla Was prezenty sygnowane Waszym logo, które klient zapamięta na długo! W wielkoformatowej drukarni internetowej Malina istnieje także możliwość zamówień customowych, czyli spoza oferty. Wystarczy wysłać wiadomość do naszego Biura Obsługi Klienta, a ktoś z nas skontaktuje się z Wami w ciągu 24 h.

Kolejną zaletą naszej taniej drukarni internetowej, jest przejrzysta i czytelna strona www, na której bez problemu zapoznacie się z naszą ofertą oraz założycie konto klienta, niezbędne do realizacji zamówienia. W razie jakichkolwiek problemów z założeniem konta lub zamówieniem produktu również dajcie nam znać!

Nasi klienci oczekują od nas 3 rzeczy: terminowej dostawy, wysokiej jakości produktów oraz atrakcyjnych cen. Znając ich oczekiwania, wyszliśmy im naprzeciw. Mimo rosnących cen rynkowych druk online z wysyłką w drukarnia-malina.pl pozostaje zawsze w atrakcyjnych cenach! Chcesz być naszym stałym klientem? Ceny będą jeszcze niższe!

Nie czekaj, złóż już dziś swoje pierwsze zamówienie w naszej drukarni!