Drukarnia Łaziska Górne

 

W Łaziskach Górnych właśnie otwiera się nowa tania drukarnia online, w której zamówisz wydruki internetowe szyte na miarę! Tak właśnie działa drukarnia-malina.pl, znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebuje Twoja firma, by utrzymać i pozyskać klientów. Materiały eventowe, materiały reklamowe, ulotki składane, katalogi klejone – to jeszcze nie wszystko!

Zbliża się koniec roku. To ostatni moment na zamówienie kalendarzy trójdzielnych lub biurwarów dla Twoich pracowników! Zamówienia na kalendarze mamy otwarte, serdecznie zapraszamy do kontaktu przez stronę drukarnia-malina.pl!

Czy warto inwestować w druk online? Branża drukarska przeszła wiele w ostatnich latach – pandemia, wzrosty cen, problemy z dostarczeniem papieru – mimo wszystko, wciąż działa i prężnie się rozwija! Dlaczego tanie wydruki online stały się tak popularne? Przede wszystkim nie wszystkie miasta mają dostęp do stacjonarnego punktu drukarskiego czy mają nowoczesną drukarnię cyfrową. To sprawia, że niektóre produkty, takie jak koperty drukowane z okienkiem, wizytówki lub inne materiały marketingowe, muszą drukować w innym mieście lub online. Co jest wygodniejsze? Trudno się zatem dziwić, że drukarnia internetowa Malina wstrzeliła się idealnie w zapotrzebowanie na rynku drukarskim.

Nasza siedziba znajduje się na Śląsku, dlatego w razie potrzeby możemy się spotkać! Chętnie zaprosimy Was na malinową kawę i słodki dodatek, żeby wspólnie ustalić, jakie są Wasze potrzeby i w jaki sposób możemy na nie odpowiedzieć. To nasza główna zaleta – działamy dla Was i z Wami!

Zamówione produkty odbierzecie osobiście (jeśli mieszkasz na Śląsku), ale przygotowaliśmy dla Was atrakcyjną ofertę darmowej dostawy, dzięki której odbierzecie swoje zamówienie w wybranej przez siebie porze i miejscu. Czas oczekiwania na dostawę to zwykle 2-3 dni robocze. Jeśli z jakiegoś powodu się wydłuży, zostaniecie o tym poinformowani mailem.

Dajcie nam znać, czego potrzebujecie! Jeśli planujecie imprezę, wieczór panieński lub kawalerski, chętnie przygotujemy dla Was dedykowane gadżety, naklejki drukowane po obrysie i nie tylko! Czekamy na Waszą wiadomość już dziś!