Drukarnia Łazy

 

Łazy to niewielka miejscowość na Śląsku, w której nie ma stacjonarnego punktu drukarskiego, a co więcej, nie ma też drukarni wielkoformatowej. Od teraz nie musisz już szukać większego miasta w okolicy. Możesz wygodnie rozsiąść się w fotelu z kubkiem gorącej herbaty wejść na stronę drukarnia-malina.pl i wybrać z szerokiej gamy ofertowej produkt, który Cię interesuje: czy będą to kalendarze trójdzielne? A może plakaty jednostronne listwowane? Nie widzisz produktu, który chcesz zamówić w regularnej ofercie? Nic straconego! Możesz śmiało napisać nam dokładnie jaki projekt chciałbyś zrealizować. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy również do kontaktu osobistego – stacjonarne biuro nowoczesnej drukarni online 24 Malina mieści się w jednym z miast na Śląsku.

 Nasze produkty to nie tylko wysoka jakość wykonania i terminowa dostawa, ale przede wszystkim dostępność. Wiemy, że niewielkie miejscowości mają problem z różnego rodzaju wykluczaniem – społecznym, komunikacyjnym. Dlatego chcemy, by osoby z miejscowości poniżej 50.000 mieszkańców również mogły bezproblemowo zamówić tanie wydruki online i cieszyć się ich dostawą nawet 24 godziny po opłaceniu zamówienia!

Do Waszych zamówień przygotowujemy ekologiczne i bezpieczne opakowania z papieru recyklingowego, którym dokładnie zabezpieczamy wszystkie produkty przed wysyłką. Jeśli jednak po otrzymaniu swojego zamówienia zauważysz, że coś jest nie w porządku, paczka jest uszkodzona lub produkt uległ uszkodzeniu – koniecznie daj nam znać od razu! Będziemy w stanie odpowiednio zareagować!

Nasza cyfrowa drukarnia Malina działa krótko, ale za to sukcesywnie zdobywa serca klientów! Mamy nadzieję, że po pierwszym kontakcie z nami podbijemy i Twoje! Jesteś gotowy na malinową przygodę? Wpadnij na stronę internetową drukarnia-malina.pl i zostaw nam wiadomość! Zobaczysz, jak szybko uzależnią Cię nasze malinowe rabaty i skuteczność, której może nam pozazdrościć konkurencja!