Drukarnia Żarki

 

Chociaż Żarki to miejscowość wypoczynkowa, jednak nie oznacza to, że zapotrzebowanie na tani druk online z wysyłką nie istnieje w tej miejscowości. Wręcz przeciwnie, wszędzie tam, gdzie kwitnie turystyka – potrzeba świeżego spojrzenia i przekonującej kampanii wizerunkowej w social mediach, ale też odpowiednich produktów dla branży HoReCa, a takie znajdziesz w ofercie cyfrowej drukarni online Malina!

Szykujesz odświeżenie lokalu? Nie zrobisz tego bez dekoracji wnętrz, a i takie znajdziesz na stronie drukarnia-malina.pl! Przygotowaliśmy szeroki wybór tapet samoprzylepnych z modnymi grafikami, które przykleisz na ścianę w mniej niż godzinę (są docinane dokładnie na taki wymiar, jaki potrzebujesz!). Kolejnym produktem, o który często pytają klienci z branży gastronomicznej, są obrazy na płótnie z dowolnie wybraną grafiką lub zdjęciem. Fotobrazy canvas mają tę przewagę nad standardowymi obrazami, że nie wymagają osadzenia w ciężkiej ramie, są ergonomiczne i lekkie, a dzięki nowoczesnym technikom drukarskim nadruk jest ostry i wyraźny, jak malowany!

Oprócz produktów dekoracyjnych chętnie wykonamy także menu składane, menu szyte, podkładki pod talerze, zawieszki na drzwi oraz inne produkty, których potrzebuje Twój hotel lub restauracja, także spoza oferty. Twoi goście będą zachwyceni, jak szybko i efektownie zmienił się ich ulubiony lokal, a Ty będziesz mógł z satysfakcją kreować wizerunek silnej marki na rynku gastro, na którym konkurencja jest naprawdę spora.

Chcesz się wyróżnić? Napisz do nas i powiedz nam o swoich oczekiwaniach. Pomożemy wybrać najlepsze produkty dla Twojej firmy i wyślemy Ci je darmową dostawą do wybranego miejsca na terenie województwa śląskiego. Wysyłka jest bezkosztowa niezależnie od ilości zamawianych produktów.

Gotowy na przygodę z tanią internetową drukarnią Malina, która jest dla Was 24/h? Odezwij się! Czekamy na Twoją wiadomość.