Drukarnia Kalety

 

Drukarnia internetowa 24 Kalety to miejsce, w którym liczysz się Ty! Naprawdę. To właśnie dzięki Wam, mieszkańcy Kalet,  możemy prężnie się rozwijać i działać także w Waszym mieście. Tania drukarnia wielkoformatowa Malina przeciwdziała wykluczeniu, dlatego wysyłamy nasze produkty do niewielkich miejscowości na terenie kraju. Wszystko po to, by ich mieszkańcy mogli cieszyć się dostępnością tanich wydruków online bez wychodzenia z domu!

Drukarnia Malina to zespół – Ty i my. Wspólnie tworzymy wyjątkowe miejsce na Śląsku, które przyciągnie Twoją uwagę na długo. Cenimy sobie wspólny czas i wygodę, dlatego oferujemy tanie druki online w korzystnej cenie, które zamówisz na naszej stronie  już w kilka minut! Nie możemy się doczekać naszej owocnej  współpracy!

Chcemy Ci trochę opowiedzieć o naszej drukarni cyfrowej, która działa od kilku miesięcy, ale zdobywa zaufanie zadowolonych partnerów. Nie można nas nie lubić! Znasz kogoś, kto nie lubi syropu z malin? A nasze malinowe ceny to nie lada specjalność! Podobnie jak produkty, które wykonujemy zarówno od ręki, jak i na specjalne życzenie klienta.

Notesy, kalendarze, plakaty jednostronne i naklejki drukowane po obrysie to standardowe znane i lubiane produkty reklamowe, które nigdy nie wyjdą z mody. Potrzebujesz czegoś, czego nie ma w aktualnej ofercie? Wyślij nam wiadomość! Odpowiemy na nią w ciągu 24 godzin.

Często pytacie nas o to, czy nasze produkty są szkodliwe dla środowiska. Nie da się ukryć, że tanie wydruki online to jeden z najczęstszych sposobów zamawiania produktów z branży drukarskiej  w tym roku. Ich popularność stopniowo rośnie, podobnie jak nasza konkurencja, dlatego wykorzystaliśmy tę rosnącą falę popularności, by wejść do branży i podbić Wasze serca.

Wszystkie barwniki używane do wydruków w Drukarni Malina, są ekologiczne i naturalne. Świadomie nie stosujemy chemicznych odpowiedników tam, gdzie się da oraz inwestujemy w opakowania wykonane z papieru  po recyklingu. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami już dziś!