Drukarnia Ogrodzieniec

 

W Ogrodzieńcu jest przepięknie odnowiony zamek, organizowane są turnieje rycerskie i nie brakuje turystów. To właśnie ta atmosfera przekonała nas do tego, by otworzyć się właśnie tutaj dla wszystkich klientów, którzy zamawiają tanie wydruki online. Popularność tego typu wydruków wzrosła wraz z pandemią, a obecnie ciągle się rozwija, dominując rynek drukarski. Mimo wysokiej konkurencji nowoczesna tania drukarnia online Malina działa prężnie także w tym mieście!

Co znajdziesz w ofercie drukarni internetowej 24 Malina? Produkty, które sprawią, że Twoi partnerzy biznesowi się uśmiechną – dedykowane naklejki drukowane po obrysie, notesy z okładką, katalogi klejone, wizytówki, bannery reklamowe na siatce mesh – to wszystko i jeszcze więcej czeka na Ciebie na stronie www drukarnia-malina.pl. I to w atrakcyjnych cenach!

Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, napisz do nas! Sprawdzimy, czy mamy możliwość zrobienia go dla Ciebie poza regularną ofertą. Zamówienia indywidualne to świetny pomysł dla tych, którzy szukają prezentów dla swoich bliskich na ostatni moment. Będąc wiecznie w biegu, można sobie pozwolić na odrobinę luksusu i sprawić przyjemność bliskiej osobie, nie wychodząc z domu.

Nasze druki online są nie tylko dobre jakościowo, ale przede wszystkim są ekologiczne. Do druku używamy barwników pochodzenia naturalnego, które nie rozmywają się, a ich intensywność jest taka sama, jak w przypadku chemicznych odpowiedników. Jednym z priorytetów Drukarni Malina jest dbanie o środowisko, o ile to możliwe w przemyśle drukarskim. Stawiamy na papier po recyklingu, naturalne barwniki oraz druk solwentowy, by chociaż trochę zmniejszyć emisję szkodliwych substancji i ochronić planetę.

Zapraszamy do kontaktu – wyślij nam wiadomość i zaczekaj 24 godziny – to czas, którego potrzebujemy, by nawiązać kolejną wartościową współpracę!