Drukarnia Sośnicowice

 

Czy są z nami mieszkańcy Sośnicowic? Witamy się z Wami w mieście! Już teraz zamówisz swoje ulubione produkty w taniej drukarni internetowej Malina w niskiej cenie, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Chcesz się przekonać, jak to działa? Wejdź na drukarnia-malina.pl, załóż indywidualne konto klienta i wybierz produkt, którego szukasz. Nasi specjaliści zajmą się wszystkim. Widzisz, jak działamy?

Istnieją co najmniej 4 powody, dla których zamówienia w taniej drukarni cyfrowej 24 Sośnicowice wejdą Ci w nawyk! Po pierwsze – tniemy ceny. To nie jest chwyt marketingowy – nasze ceny są zawsze niskie, bo dbamy o to, by dostosować się do możliwości Twojego portfela. Gdy wzrasta inflacja, ceny w sklepach rosną jak szalone, w drukarni wielkoformatowej 24 online czekają już na Ciebie atrakcyjne rabaty.

Po drugie – biznes to twarda sztuka, ale bez wspólników się nie kręci. Wszyscy klienci, którzy zamówią u nas dowolny produkt, są informowani o każdym etapie zamówienia przez naszych specjalistów od momentu jego złożenia, do czasu odebrania przesyłki przez Ciebie lub osobę upoważnioną. Terminowość i komunikacja są naszym priorytetem – przekonaj się o tym, dołączając do zadowolonych klientów naszej malinowej grupy pasjonatów!

Po trzecie – zauważalna wysoka jakość produktów i usług – za każdym razem, zanim wyślemy Twoje zamówienie, konsultujemy z Tobą efekty naszej pracy i zestawiamy je z Twoimi oczekiwaniami. Wyślemy Ci je dopiero wtedy, gdy obie strony zatwierdzą finalną wersję projektu. Współpraca niewiele kosztuje, a od razu świat staje się bardziej przyjaznym miejscem!

Poi czwarte – obustronne zaufanie. Projektujemy naszą pozycję na rynku na bazie zaufania, jakim darzą nas klienci, którzy chętnie do nas wracają po tanie wydruki online. Tusze, których używamy, są w 99% ekologiczne. Dbanie o środowisko to sprawa, która nie podlega dyskusjom, dlatego codziennie pracujemy nad tym, by jak najwięcej procesów drukarskich w nowoczesnej drukarni online Malina było nieszkodliwych dla Ziemi.

Zainteresowany współpracą? Wpadnij na malinową kawę do naszego biura w Bieruniu lub zostaw nam wiadomość! Czekamy na Ciebie!