Drukarnia Strumień

 

Cześć! Jesteśmy fajną drukarnią internetową, która rozpoczęła działalność w Twojej okolicy! Jeśli jeszcze nie znasz taniej drukarni 24 Malina, najwyższy czas poznać nasze malinowe produkty i przekonać się, że kryją w sobie olbrzymią moc! Nie znamy nikogo, kto nie lubiłby malin – a to właśnie ten owoc jest w naszym logo. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego, zapraszamy Cię do naszego stacjonarnego biura w jednym ze śląskich miast.

Chętnie opowiemy Ci historię o tym, jak kilka osób związanych z branżą drukarską, wzięła w swoje ręce marzenia i odważnie ruszyła na podbój Śląska, a w późniejszej kolejności całego kraju. Czy mamy wątpliwości, że osiągniemy ten cel? Żadnych! A teraz rozsiądź się wygodnie i posłuchaj dlaczego.

Nowoczesna wielkoformatowa Drukarnia Malina jest nastawiona na klientów, nie na zyski. Potrzeby klientów są dla nas wartością, dzięki której się rozwijamy i dostarczamy nasze malinowe produkty do coraz większej ilości miast w Polsce. Jako osoby, które znają branżę niemal od podszewki, wiedzieliśmy, z jak dużą konkurencją przyjdzie nam się mierzyć. Dlatego też postanowiliśmy zrobić coś inaczej – zmienić standardowe priorytety firmy i postawić na klientów i ich potrzeby.

Nasze portfolio produktów znajdziesz na drukarnia-malina.pl. Wszystkie są odpowiedzią na zapotrzebowanie oraz najczęściej zadawane pytania. Jako pewnego rodzaju innowację wprowadziliśmy również produkty dedykowane branży HoReCa, czyli menu składane, podkładki pod talerze, zawieszki na drzwi i inne.

Ekologia to dla nas wyzwanie, któremu staramy się podołać, najlepiej jak potrafimy. Do wydruków online stosujemy bezpieczne, naturalne barwniki, które zachowują identyczną intensywność kolorów, jak chemiczne. Dzięki temu nasze produkty nie szkodzą środowisku, a zachowują identyczną trwałość i jakość wydruku.

Masz pytania? Zostaw nam wiadomość! Odpowiemy w ciągu 24 godzin. Być może to właśnie będzie początek naszej wspólnej drukarskiej przygody!