Drukarnia Czeladź

Czy są tutaj z nami klienci z miasta Czeladź? Na pewno są! Jeśli jeszcze nie korzystaliście z usług Drukarni Malina, to szybko zmienicie zdanie! To jak, gotowi, by poznać malinowe produkty, które uzależniają od pierwszego kontaktu? 

Zacznijmy od niepozornej rzeczy, jaką wydrukujesz w drukarni Czeladź – papier firmowy. To mała, ale przydatna rzecz w każdej firmie. Przydaje się do faktur, wydruków, ale też do zawierania umów z klientami. W drukarni wielkoformatowej Malina mamy dla Was do wyboru papier firmowy standard, powlekany, ozdobny. Jeśli zależy wam na podkreśleniu biznesowego charakteru Waszej organizacji, możecie zlecić nam przygotowanie projektu graficznego Waszych wizytówek, ulotek składanych, teczek rozkładanych. a nawet papierowych toreb prezentowych. Wiemy, że w obecnych czasach trzeba projektu z efektem wow, aby się wyróżnić. Zwykłe logo firmowe może nie wystarczyć. 

W naszej drukarni cyfrowej Czeladź wydrukujesz też notesy klejone z okładką i bez, które można wykorzystać jako przydatny gadżet na szkoleniach dla uczestników. Jeśli potrzebujecie przygotować się do wernisażu, planujecie wydać katalog podsumowujący 20-lecie działalności Waszej organizacji, trafiliście pod dobry adres! Drukarnia Malina to zdecydowanie jedno z miejsc wartych polecenia, nie tylko ze względu na wysoką jakość produktów, ale przede wszystkim – krótki czas oczekiwania. 

W drukarnia-malina.pl wykorzystujemy druk offsetowy, dzięki czemu proces wydruku jest efektywny i wydajny – pozwala na wydrukowanie nawet złożonych projektów w jak najkrótszym czasie. Ta opcja jest możliwa przy zleceniu wydruku większej liczby katalogów, menu składanego, notesów z okładką oraz innych materiałów reklamowych.

Dlaczego nasze produkty są tak rozchwytywane przez partnerów biznesowych w całym kraju? Drukarnia cyfrowa Czeladź to miejsce, w którym pracują specjaliści, których pasją jest druk! To właśnie dzięki ich codziennej, nieocenionej pracy, Wasze projekty zostaną przeniesione z ekranu komputera na Wasze ręce. Przy składaniu zamówienia w drukarnia-malina.pl pamiętajcie o tym, że dostawa zawsze jest darmowa, pod warunkiem zamówienia w wybrane miejsce na terenie Polski.

Malinowe produkty to coś więcej niż dobra jakość – to pasja, zaangażowanie i unikalne podejście do każdego klienta! Skusicie się na malinowy deser? Zapraszamy do kontaktu z Drukarnia Malina! 

 

drukarnia-czeladź