Drukarnia Czerwionka-Leszczyny

 

W Czerwionce znajduje się zabytkowe osiedle familoków, które zostało wpisane w Szlak Zabytków Techniki. Familoki to budynki w zabudowie wielorodzinnej, z przeznaczeniem dla rodzin górników, pracujących na kopalni. Dziś w dobie nowoczesnej deweloperki, to stare osiedle jest prawdziwym zabytkiem, które warto zobaczyć na własne oczy!

To właśnie osiedle familoków w Czerwionce-Leszczynach tak nas urzekło, że postanowiliśmy dostarczać produkty taniej drukarni online Malina również i tam! Kto wie, może niektóre z nich staną się ozdobą mieszkań w słynnych familokach np. fotoobrazy na płótnie canvas?

Jak opisać w trzech słowach Drukarnię Czerwionka? Pasja, terminowość, partnerstwo. Te trzy słowa najlepiej oddają nasz charakter, dowiedz się dlaczego! Pasja, bo w naszej firmie nie brakuje ludzi, którzy kochają świat druku. To właśnie z ich połączonych mocy, powstała tania drukarnia internetowa Malina!

Terminowość to podstawa udanej relacji biznesowej i rozwoju w świecie e-commerce. To dlatego dokładamy starań, by nasze produkty dotarły zawsze na czas, opakowane w ekologiczną, bezpieczną tubę. Twoje zamówienie może być w Twoich rękach nawet 24 h po dokonaniu zakupu drogą internetową na stronie drukarnia-malina.pl. Skorzystaj z darmowej dostawy i zamów więcej wybranych produktów w jedno miejsce!

Partnerstwo to mocne słowo i używamy go z pełną świadomością. Każdy klient, który zdecyduje się na kontakt z nami i złoży zamówienie na tanie wydruki online w naszej drukarni, otrzyma nie tylko atrakcyjny system rabatowy, ale przede wszystkim gwarancję długofalowej, uczciwej dla obu stron współpracy biznesowej.

Jakie produkty znajdziesz w taniej drukarni internetowej Malina? Wszystkie, jakich potrzebujesz Ty i Twoi klienci: wizytówki, teczki papierowe z uszlachetnieniem, naklejki drukowane po obrysie, banery reklamowe na siatce mesh, roll-upy oraz dedykowane branży HoReCa materiały dekoracyjne restauracyjne i hotelarskie.

Jeżeli nie znajdziesz na naszej stronie interesującego Cię produktu, daj nam znać! Wykonujemy także produkty na indywidualne zamówienie, chociaż czas ich przygotowania i realizacji będzie dłuższy niż w przypadku produktów z oferty.