Drukarnia Katowice

Drukarnia-malina.pl to drukarnia Katowice, której potrzebujesz

DRUKARNIA KATOWICE

 

 

Drukarnia Malina – drukarnia Katowice, której potrzebujesz

 

Katowice, Czy usłyszymy 5 razy mocne i wyraźne TAK dla drukarnia-malina.pl?

Drukarnia Malina jest niewątpliwym faworytem na rynku poligrafii w metropolii Katowice. Zastanawiacie się dlaczego? Pod kątem oferty, jakości, czasu, kosztu realizacji oraz ludzi, którzy tworzą naszą nowoczesną drukarnię online 24 h!

 

Drukarnia-malina.pl – kompleksowa obsługa w drukarni Katowice

 

Zajrzyjmy zatem „do środka” Drukarni Katowice i odkryjmy, dlaczego 5 razy TAK dla naszej oferty w mieście Katowice, to totalne minimum! Drukarnia internetowa Malina działa kompleksowo – tu nie ma miejsca na kompromisy! Nasze wydruki online sprawdzą się w codziennych wyzwaniach biznesowych, ale również mogą zostać wykonane na szczególne wydarzenia branżowe, tj. spotkania biznesowe, konferencje i targi. Drukarnia-malina.pl to jakość i obsługa, której potrzebujesz.

 

Tania drukarnia Katowice – ulotki, katalogi i wiele innych

 

Naszym sztandarowymi produktem są ulotki w różnorodnych formatach, tj. A5, A4, A3, A6 oraz DL, dostosowane potrzeb klienta. Osoby lub firmy poszukujące innych produktów poligraficznych, także znajdą w portfolio taniej drukarni online Katowice katalogi szyte oraz klejone tj. A4, A5, A6, DL, teczki ofertowe, czy też podkłady na biurko. A co z notesami? Oczywiście również znajdziesz je  w ofercie drukarni internetowej 24h Malina. Do wyboru mamy dwa  warianty: klejone w wersji z okładką lub bez.

 

Drukarnia Katowice z ofertą dla biznesu

 

Prowadzisz działalność biznesową? Drukarnia-malina.pl ma również coś dla Ciebie! W naszej ofercie mamy wizytówki w rozmiarach 90×50 oraz 85×55 i wizytówki składane. Miłośnicy kalendarzy z metropolii Katowice znajdą uns  również coś dla siebie: egzemplarze trójdzielne i pojedyncze z główką kaszerowaną lub płaską. Nie pożałuje ten, kto sprawdzi nasze biuwary! Możesz wybrać dowolną grafikę lub zlecić nam przygotowanie projektu na zamówienie.

 

Drukarnia-malina.pl – drukarnia Katowice dla biznesu i nie tylko

 

Katowice, jako stolica Górnego Śląska, ma ogromny potencjał powierzchni reklamowych. Drukarnia Katowice musi więc sprostać wszelkim oczekiwaniom. Przedsiębiorcy z miasta Katowice i okolic, w naturalny i prosty sposób mogą rozszerzyć swoje zasięgi marketingowe i dotrzeć do swoich  grup docelowych za pomocą reklamy outdoorowej. Zachęcamy zatem do zapoznania się z możliwością wykonania plakatów w szerokiej gamie rozmiarów, roll-upów w  4 wariantach formatowych. Jako rozwiązania outdoorowe świetnie marketingowo sprawdzą się także: citylight, banery reklamowe na siatce mesh, kasetony i  nadruki na balonach – szczególnie polecane na duże branżowe eventy.

 

Drukarnia Katowice dla gastronomii – drukarnia-malina.pl

 

Co z przedsiębiorstwami lokalnymi, działających w branży gastronomicznej w mieście Katowice i ościennych miejscowościach? Drukarnia internetowa 24 h Malina ma doświadczenie w realizacjach kart MENU. Standardem naszych usług jest wysłanie wizualizacji przed wydrukiem, w postaci próbników. Zainteresowani mogą prosić o podzielenie się portfolio, czyli zakończonymi sukcesem projektami. Drukarnia-malina.pl to nowoczesna drukarnia Katowice, która okaże się pomocna także dla gastronomii.

Uwaga! To zaledwie część oferty dostępnej dla mieszkańców miasta Katowice! Wszystkie usługi naszej firmy znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej: drukarnia-malina.pl. Produkt, którego szuka klient, nie wchodzi w skład standardowej oferty? Wystarczy skontaktować się z pracownikami naszej drukarni, którzy z pewnością doradzą w sprawie zamówienia indywidualnego projektu.

 

Drukarnia-malina.pl to drukarnia Katowice o najwyższej jakości

 

Kolejne, podwójne TAK dla drukarni Malina, skierowane jest na jakość wydruków online i ludzi, którzy tworzą naszą firmę z pasji.

Tania cyfrowa drukarnia Katowice to jakość utożsamia z najnowocześniejszymi technologiami w poligrafii. Dlatego też nieustannie  inwestujemy w innowacyjne rozwiązania sprzętowe. Im nowsze, niezawodne maszyny, tym, mniejsze ryzyko wielu próbnych wydruków cyfrowych oraz lepsze odwzorowanie kolorystyczne w rzeczywistości. 

Dobrą jakość wydruków cyfrowych online zapewniają również wszystkie dostępne w naszej ofercie papiery, na które może zdecydować się klient z miasta Katowice, począwszy od standardowych, poprzez ozdobne, kończąc na powlekanych oraz niepowlekanych. 

 

Drukarnia Katowice wykorzystuje nowoczesne technologie

 

Niewątpliwą zaletą realizacji wydruków wielkoformatowych w nowoczesnej drukarni online Malina  jest wykorzystanie technologii solwentowej. Co to oznacza dla potencjalnego klienta? Technologia ta polega na zastosowaniu atramentów, do których produkcji użyto rozpuszczalniki organiczne. Ze względu na swoje właściwości, tj. niezwykłą trwałość oraz odporność na niekorzystne, zmienne warunki atmosferyczne – w szczególności  śnieg, deszcz, intensywne promieniowanie słoneczne, wydruki w ekologicznej technice solwentowej rekomendowane są do zastosowań outdoorowych jako wydruk wielkoformatowy. 

 

Drukarnia-malina.pl to też ludzie, którzy dla nas pracują

 

Kluczowym wyznacznikiem niezawodnej jakości Drukarni Malina, na równi z nowoczesnymi maszynami, są ludzie pracujący na co dzień w naszej firmie. To właśnie oni z chęcią pomogą klientom z Katowic i okolic, profesjonalnie doradzając w zakresie usług poligraficznych. Oprócz tego nasi pracownicy zapewnią optymalne rozwiązania kosztowe oraz wysyłkę w standardowych ramach czasowych. 

To osoby z pasją, oddane całkowicie swojej pracy, gdy rozpoczynają współpracę z klientem. Graficy, pracujący w Drukarni Katowice, mają duże doświadczenie, dlatego są w stanie stworzyć projekty graficzne, dopasowane do indywidualnych potrzeb. 

Głównym atutem naszej drukarni cyfrowej Katowice, który znacząco skraca czas realizacji zleceń druków cyfrowych, jest brak konieczności odpowiedniego ustawiania  matryc przy każdym kolejnym wydruku.

Wszystkie te aspekty przyczyniają się do tego, że klienci wracają do nas parokrotnie i nie ograniczają się do jednorazowych odwiedzin. Ba! Polecają naszą drukarnię Katowice, dalej i dalej, tworząc świetną sieć naturalnych poleceń i networkingu! TAK, Czas realizacji idzie w parze z jakością!

Gdy klient z Miasta Katowice zamówi większą ilość nakładów, np. zleci wydruk katalogów, jesteśmy w stanie wykonać to zadanie w bardzo krótkim czasie, właśnie dzięki zastosowaniu technologii druku offsetowego. To właśnie ta technika, inaczej ujmowana jako przemysłowa, kluczowo skraca czas realizacji dużych nakładów. Nawet zlecenie wymagające wykonania paru tysięcy egzemplarzy nie stanowi, dla nas wyzwania!

 

Tania drukarnia Katowice to z pewnością Drukarnia-malina.pl

 

TAK, TAK, atuty atutami, ale ile to wszystko będzie Cię kosztowało? Drukarnia online 24 h Malina może pochwalić się nowatorskim podejściem  także w obszarze wycen. Cennik zamieszczony na naszej stronie www drukarnia-malina.pl  jest inteligentny z tzw. z górnej półki, dzięki czemu korzystanie z niego jest wysoce intuicyjne a kalkulacja kosztów przyjemna i szybka. Należy jedynie dopasować kluczowe parametry zamówienia, a cena za wybrane zestawienie wydruków zostanie określona automatycznie.

Przy wyborze jednego z dostępnych punktów odbioru na terenie całego województwa śląskiego, wysyłka jest za darmo! Szczegóły dostępne na stronie internetowej naszej drukarni.

Drukarnia Katowice jest firmą internetową. Oznacza, że z potencjalnymi usługami klient może zapoznać się samodzielnie, odwiedzając naszą witrynę, a w razie potrzeby dopytać o szczegóły, konsultując się z nami telefonicznie. 

 

Drukarnia Katowice – lokalnie i w najwyższej jakości!

 

Drukarnia wielkoformatowa Malina ma stacjonarne biuro na terenie aglomeracji śląskiej, zapraszając tym samym  osoby chętne do odwiedzin „face to face”.

Zawsze miło jest gościć swoich Klientów i osobiście przedyskutować szczegóły współpracy przy malinowej kawie! Na umówionym spotkaniu klient może zapoznać się z próbnikami produktów na miejscu lub osobiście odebrać swój produkt finalny!

Warto, już na koniec, podkreślić raz jeszcze – Cyfrowa drukarnia Katowice 24 h to miejsce gromadzące ludzi z prawdziwą pasją do druku – firma działająca z założeniami metodologii KAIZEN, czyli ciągłego doskonalenia się, podnosząca nieustannie poprzeczkę, szkoląca się w aspektach perfekcyjnej obsługi klienta, śledząca i wykorzystująca nowości poligraficzne, gdy tylko te pojawią się na rynku branżowym. 

Nasz zarząd kładzie szczególny nacisk na tworzenie długofalowych relacji z klientem, traktując go nie jedynie jako zleceniodawcę, ale przede wszystkim jako cennego partnera biznesowego. Firma dba, aby łańcuch dostaw na każdym szczeblu był nieprzerwany i spełniał wymagane funkcje w taki sposób, by trio: koszt-czas realizacji-jakość świadczyło o naszych kwalifikacjach.

Nasza nowoczesna drukarnia wielkoformatowa oferuje współpracę niezwykle owocną, nie wpuszczając Cię w maliny. Odwiedź Drukarnię Katowice online lub wpadnij do nas na malinową kawę i porozmawiajmy o wspólnych projektach! 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – DRUKARNIA KATOWICE ODPOWIE NA WSZELKIE PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI!

 

 

 

drukarnia-katowice