Drukarnia Katowice


Drukarnia KATOWICE


Katowice, 5 razy mocne i wyraźne TAK dla Drukarnia-malina.pl!
Dlaczego? Pod kątem oferty, jakości, czasu, kosztu realizacji oraz ludzi jest niewątpliwym faworytem na rynku poligrafii w metropolii Katowice. Zajrzyjmy zatem „do środka” Drukarni Katowice i odkryjmy dla Miasta Katowice poszczególne owocne fakty poligraficzne i nie tylko!
TAK dla oferty w mieście Katowice, bo Drukarnia Katowice działa w wymiarze pełnej kompleksowości. Tu nie ma miejsca na kompromisy! Produkty końcowe Drukarni Katowice sprawdzą się w codziennych wyzwaniach biznesowych, ale również mogą zostać wykonane na szczególne wydarzenia branżowe, tj. spotkania biznesowe, konferencje jak również targi. W sferze propozycji, sztandarowymi produktami końcowymi są ulotki w różnorodnych formatach, tj. A5, A4, A3, A6 oraz DL, a także ulotki składane w różnych wariantach formatowych, w zależności od potrzeb klienta. Osoby lub firmy poszukujące innych produktów poligraficznych, także znajdą w portfolio Drukarni Katowice katalogi szyte oraz klejone tj. A4, A5, A6, DL, teczki ofertowe, czy też podkłady na biurko. A co z notesami? Oczywiście również są w ofercie Drukarni Katowice dla zainteresowanych z miasta Katowice. Są warianty klejone w wersji z okładką, bądź bez okładki. Dla klientów prowadzących działalność biznesową dostępne są także wizytówki w rozmiarach 90×50 bądź 85×55 oraz wizytówki składane. Miłośnicy kalendarzy z metropolii Katowice znajdą w Drukarni Katowice również coś dla siebie: możliwość stworzenia egzemplarzy trójdzielnych z główką kaszerowaną lub płaską i jednodzielnych z główką kaszerowaną lub płaską. Mile będą też zaskoczeni kalendarzami biurkowymi.

Katowice, jako stolica Górnego Śląska, ma ogromny potencjał powierzchni reklamowych; umiejętnie wykorzystując ten fakt, przedsiębiorcy z miasta Katowice i okolic, w naturalny i prosty sposób mogą poszerzyć swoje zasięgi marketingowe i dotrzeć do swoich zamierzonych target group, czyli grup docelowych. Drukarnia Katowice zachęca zatem do zapoznania się z możliwością wykonania plakatów w szerokiej gamie rozmiarów, rollupów w kilku, bo aż 4 wariantach formatowych. Jako rozwiązania outdoorowe świetnie marketingowo sprawdzą się także: citylight, banery, kasetony bądź nadruk na balonach, czyli kolejne produkty dostępne w Drukarni Katowice. Drukarnia cyfrowa Katowice, jako nowoczesna drukarnia wielkoformatowa, wykona także zlecenia dedykowane dla użytku wewnętrznego. Ma bowiem doświadczenie w realizacjach fototapet tailor-made czy też nadrukach spersonalizowanych na płótnie typu canvas.
A co z przedsiębiorstwami lokalnymi, działających w branży gastronomicznej w mieście Katowice i ościennych miejscowościach? Drukarnia Katowice ma doświadczenie w realizacjach kart MENU. Ciekawi efektu końcowego mogą liczyć standardowo na pokazanie wizualizacji przed wydrukiem, w postaci próbników oraz prosić o podzielenie się wcześniejszymi, licznymi zakończonymi sukcesem, wykonanymi pracami. Ale uwaga! To zaledwie część oferty dostępnej dla mieszkańców miasta Katowice! Wszystkie usługi Drukarni znaleźć można na oficjalnej stronie Drukarnia-malina.pl. A co jeśli produkt, którego szuka klient Miasta Katowice, nie odnajdzie na internetowej stronie? Wystarczy skontaktować się z pracownikami Drukarni Katowice, którzy z pewnością doradzą w sprawie skastomizowanego możliwego rozwiązania.
Kolejne, podwójne TAK, skierowane jest na jakość i ludzi.

Drukarnia Katowice jakość utożsamia niewątpliwie z najnowocześniejszymi technologiami w poligrafii. Dlatego też jako drukarnia cyfrowa, inwestuje w innowacyjne rozwiązania sprzętowe. Im nowsze, bardziej niezawodne maszyny, tym, mniejsze ryzyko wielu próbnych wydruków cyfrowych oraz przełożenie zaprojektowanych kolorów „na papier”, w rzeczywistości. Genialną jakość druków cyfrowych zapewniają również wszystkie dostępne w Drukarni Katowice papiery, na które może zdecydować się klient z miasta Katowice, począwszy od standardowych, poprzez ozdobne, a kończąc na powlekanych oraz niepowlekanych. Niewątpliwą zaletą realizacji druków wielkoformatowych w Drukarni Katowice jest wykorzystanie technologii solwentowej na wydruku. Co to oznacza dla potencjalnego klienta z miasta Katowice? Technologia ta polega na zastosowaniu atramentów, do których produkcji użyto rozpuszczalniki organiczne. Ze względu na swoją naturę, tj. niezwykłą trwałość oraz równoczesną odporność na niekorzystne, zmienne warunki atmosferyczne tj. śnieg, deszcz, intensywne promieniowanie słoneczne, rekomendowana jest do zastosowań outdoorowych, „na świeżym powietrzu”, jako wydruk wielkoformatowy. Zatem właśnie trwałość finalnych produktów Drukarni Katowice bez cienia wątpliwości stanowi o niezawodności.

Kluczowym faktorem jakości definiującej Drukarnię Katowice, na równi z nowoczesnymi maszynami, są ludzie pracujący na co dzień w firmie. To oni z chęcią pomogą klientom z Miasta Katowice i okolic profesjonalnie doradzić w zakresie wybranych przez zleceniodawcę usług poligraficznych, dopasować optymalne rozwiązania kosztowe, jakościowe osadzone w oczekiwanych ramach czasowych. To osoby z pasją, oddane całkowicie, gdy rozpoczynają współpracę z klientem, czekając już teraz na nowych klientów biznesowych i indywidualnych z miasta Katowice. Graficy, pracujący w Drukarni Katowice, mający również duże doświadczenie, są w stanie stworzyć projekty graficzne, dopasowane do indywidualnych potrzeb interesanta, za dodatkową opłatą, jeśli klient nie znajduje w istniejącej, na dany moment, ofercie Drukarni w 100% pasującego do jego potrzeb rozwiązania. Z całą pewnością powyżej opisane aspekty przyczyniają się do tego, że klienci wracają parokrotnie i nie ograniczają się do jednorazowych odwiedzin. Ba! Polecają Drukarnię Katowice, dalej i dalej, tworząc świetną sieć naturalnych poleceń i networkingu! TAK, Czas realizacji idzie w parze z jakością!
Głównym atutem Drukarni Katowice, wpływającym pozytywnie i znacząco skracającym czas realizacji zleceń druków cyfrowych, jest brak konieczności przyszykowania odpowiednio matryc.
Terminowość w Drukarni Katowice definiowana jest także przez stosowanie tylko i wyłącznie oryginalnych tuszy oraz części zamiennych w maszynach, a także współpracując, w razie potrzeby, z autoryzowanym serwisem, zmniejszając tym samym zagrożenie pojawienia się awarii w najmniej oczekiwanym momencie.

W obszarze wydruków offsetowych, gdy klient z Miasta Katowice zdecyduje się na większą ilość nakładów, np. zlecenie druku katalogów, Drukarnia Katowice jest w stanie wykonać to zadanie w możliwie technicznie bardzo krótkim czasie, dzięki zastosowaniu technologii druku offsetowego. To właśnie ta technika, inaczej ujmowana jako przemysłowa, kluczowo skraca czas realizacji, stąd nawet zlecenie wymagające wykonania paru tysięcy egzemplarzy nie stanowi, dla pracowników Drukarni Katowice oraz wykorzystywanych maszyn, wyzwania.
TAK, TAK, a ile to wszystko kosztuje potencjalnego klienta z obszaru Metropolii Katowice?
Chodź odpowiedź będzie różna dla każdego zrealizowanego zamówienia, bo każde zlecenie jest traktowane indywidualnie z natury Drukarni Katowice, to każde wykonane zadanie będzie zjednywał wspólny mianownik; triada między jakością, czasem realizacji a kosztem finalnym będzie zachowana.

Drukarnia Katowice może pochwalić się nowoczesnością także na polu wycen. Tu potencjalny klient z Miasta Katowice może samodzielnie zapoznać się z wynikiem, jaki otrzyma po skorzystaniu z cennika dot. wydruków wielkoformatowych, cyfrowych czy offsetowych. Cennik ten jest inteligentny i „z górnej półki”, dzięki czemu korzystanie z niego jest wysoce intuicyjne a kalkulacja przyjemna i szybka. Należy jedynie dopasować kluczowe parametry zamówienia, a cena za wybrane zestawienie wydruków zostanie określona.
Warto pamiętać także, że przy zamówieniach online klient może zaoszczędzić na koszcie wysyłki, albowiem, przy wyborze jednego z dostępnych punktów odbioru, ten jest za darmo! Szczegóły są dostępne na stronie internetowej.
Drukarnia Katowice, gdzie jesteś? Zapyta potencjalny klient z Centrum Katowic
Tu odpowiedź jest bardzo korzystna zarówno dla osób, które cenią sobie kontakt z partnerem biznesowym twarzą w twarz, a także tych, którzy działają w sferze online w pełnym wymiarze. Na co dzień Drukarnia Katowice jest firmą internetową. Oznacza to zatem, że z potencjalnymi usługami klient może zapoznać się samodzielnie odwiedzając stronę internetową Drukarni Katowice bądź dopytać o szczegóły, konsultując się telefonicznie. Pozytywną nowiną, dla konsumentów lubiących kontakt bezpośredni, jest fakt, iż Drukarnia Katowice, posiada biuro w Aglomeracji Śląskiej, zapraszając osoby chętne do odwiedzin „face to face”. Pracownikom Drukarni Katowice jest zawsze miło gościć swoich Klientów i osobiście przedyskutować szczegóły współpracy, na przykład pokazać próbniki produktów na miejscu lub osobiście wręczyć produkt finalny!

Warto, już na koniec, podkreślić raz jeszcze – Drukarnia Katowice to miejsce gromadzące ludzi z prawdziwą pasją do druku, to firma działająca z założeniami metodologii KAIZEN, czyli ciągłego doskonalenia się, podnosząca nieustannie poprzeczkę, szkoląca się w aspektach perfekcyjnej obsługi klienta, śledząca i wykorzystująca nowości poligraficzne, gdy tylko te pojawiają się na rynku branżowym. U progu działalności, na jednym z pierwszych miejsc, kładzie akcent na tworzenie długofalowych relacji z klientem, traktując go nie jedynie jako zleceniodawcę, ale przede wszystkim jako cennego partnera biznesowego. Firma ta dba, aby łańcuch dostaw na każdym szczeblu był nieprzerwany i spełniał wymagane rygory i swoje funkcje, by trio: koszt-czas realizacji-jakość były możliwe do spełnienia.
Zatem Ty, Kliencie z Miasta Katowice i okolic, Drukarnia-malina.pl czeka na Ciebie i w czynach, jak jej sama nazwa wskazuje, oferuje współpracę niezwykle owocną z pokryciem jakości malinowej, zarazem nie wpuszczając Cię w maliny kosztowo.
Odwiedź Drukarnię Katowice online bądź zapoznaj się z nią na miejscu, w biurze.