Drukarnia Limanowa

 

Jesteśmy tu! Pod koniec lata zdecydowaliśmy się na rozszerzenie kręgu dostaw do miasta Limanowa! Od dziś możesz złożyć u nas zamówienie, które otrzymasz w czasie 2-3 dni. Drukarnia cyfrowa Malina jest już w mieście Limanowa i czeka na pierwszych klientów!

Czego potrzebujesz, by utrzymać relacje z klientem? W ofercie drukarnia-malina.pl znajdziesz m.in.: ulotki składane, wizytówki, kalendarze i naklejki, teczki papierowe, katalogi – to wszystko, by mieć zawsze pod ręką przydatne materiały reklamowe, gdy będziesz ich potrzebować. 

Wybierasz się na prestiżowy event? A może masz w planach targi nieruchomości? Nie zapomnij zamówić roll-upa z promującym Twoją działalność lub mieszkania, które aktualnie sprzedajesz. Możliwości jest naprawdę wiele, a my z chęcią dostarczymy zamówione przez Ciebie produkty zawsze na czas. 

Drukarnia Limanowa to zespół fachowców i specjalistów, którzy pracują nie tylko nad tym, by spełnić życzenia klientów, ale przede wszystkim nad własnym samodoskonaleniem się zgodnie z metodą KAIZEN. To podejście sprawia, że możemy jeszcze lepiej pracować właśnie dla Ciebie! 

Prowadzisz hotel lub restaurację w Limanowej? Zainwestuj w zmianę wnętrza na sezon jesień/zima 2022 i wybierz modne dodatki do aranżacji, dostępne w ofercie drukarnia-malina.pl, takie jak: obrazy na płótnie canvas z dowolnie wybraną grafiką lub samoprzylepne tapety wzorzyste tailor-made, które szybko odmienią Twoje wnętrze! 

Jesteś gotowy na długofalową współpracę z Drukarnią Malina? Wpadnij do naszego stacjonarnego biura na terenie aglomeracji Śląskiej i umówmy się na malinową kawę, w trakcie której ustalimy wspólnie najlepsze dla obu stron warunki współpracy. Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne ceny, które nie zrujnują ortfeli! 

Mieszkańcy Limanowej, nie musicie już jeździć do Krakowa, lub stukać nerwowo w klawiaturę, szukając najbliższej drukarni cyfrowej. Jesteśmy dla Was także w Waszym mieście i czekamy na pierwszego klienta! Współpraca z drukarnią Malina Wam się opłaci! 

Psst…! Czekamy na Twoją wiadomość już dziś! 

 

drukarnia-limanowa