Drukarnia Lubliniec

 

Czy wiecie, że w Lublińcu już działa nowoczesna wielkoformatowa tania drukarnia online Malina? Jesli jeszcze nie, wpadnijcie na stronę internetową drukarnia-malina.pl i poznajcie produkty, z których jesteśmy naprawdę dumni! Jak to się zaczęło?

Było sobie kilkoro ludzi z doświadczeniem w branży drukarskiej i odwadze, by zdecydować się na firmę w teraźniejszych realiach. Ich pasją jest nie tylko druk, ale także ludzie! Każda osoba, która zdecyduje się na kontakt z Drukarnią Malina, będzie mogła liczyć na autentyczność, szczerość i zawsze atrakcyjne ceny, niezależnie od okoliczności!

Miłość do ludzi wraz z miłością do branży drukarskiej sprawiła, że zdecydowaliśmy się na otwarcie własnej firmy drukarskiej, w której realizujemy nie tylko swoje pasje, ale przede wszystkim terminowo dostarczamy solidnie wykonane produkty wszędzie tam, gdzie nie ma stacjonarnych punktów drukarskich. To nasz priorytet, by małe miejscowości na terenie województwa Śląskiego mogły mieć dostęp do tanich wydruków online najlepszej jakości.

Co znajdziesz w ofercie na drukarnia-malina.pl? Ekologiczne produkty tworzone z pasją dla różnych grup biznesowych. Potrzebne produkty, takie jak: wizytówki, ulotki składane, katalogi szyte, materiały reklamowe znajdą tutaj przedsiębiorcy z sektorów, które ściśle współpracują z klientami, jak i właściciele hoteli czy restauracji – dla nich mamy dedykowane produkty, takie jak: zawieszki na butelki, menu składane, samoprzylepne fototapety i obrazy na płótnie.

Organizujesz imprezy okolicznościowe? Mamy też w naszej gamie produktów naklejki drukowane po obrysie, na każdą okazję, a także koperty z nadrukiem na zaproszenia i torby papierowe premium na prezenty. Nie znalazłeś produktu, którego szukałeś? Napisz do nas! Wykonamy dla Ciebie projekt, który zachwyci Twoich klientów i gości!

Drukarnia Malina zaprasza do współpracy! Czekają na Ciebie malinowe rabaty i atmosfera pełna wzajemnego szacunku i zrozumienia, a także wiele produktów, które dostarczymy do Ciebie za darmo, jeśli zamówisz je do wybranego miejsca w województwie śląskim (i nie tylko).