Drukarnia Niepołomice

 

Co warto zwiedzić w Niepołomicach? Choć to niewielkie miasto w okolicy Krakowa, znajduje się tam Zamek Królewski, który powstał w XIV wieku. W Zamku Królewskim odbywają się obecnie wydarzenia kulturalne, ale również studniówki, wesela i konferencje. Do największych atrakcji można zaliczyć kolekcję zbiorów malarstwa i rzeźby, należącą do Czartoryskich. Niepołomice, od zawsze w cieniu Krakowa, mają się czym pochwalić!

To niedoceniane miasto żyje własnym życiem, a jego siła zachęciła nas do tego, by rozszerzyć okręg dostaw Drukarni Malina również na Niepołomice

Dobrze wiemy, że kulturalne eventy, aby przyciągnąć zainteresowanych, muszą być ciekawie promowane nawet kilka miesięcy wcześniej – w ofercie drukarnia-malina.pl znajdziesz produkty, które sprawą, że reklama outdoorowa wydarzeń z miasta Niepołomice będzie skuteczna i dotrze także do innych miast na terenie województwa małopolskiego.

Nowoczesna wielkoformatowa drukarnia Niepołomice to nie tylko terminowa dostawa i szybka realizacja zamówień, ale przede wszystkim ekologiczna technika druku solwentowego, dzięki której gotowe wydruki są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska. Brzmi dobrze? Jesteśmy z tego dumni, że możemy dołożyć własną cegiełkę do dbania o dobro naszej planety. 

Oferta drukarni Niepołomice to nie tylko materiały reklamowe i eventowe, ale także produkty dla hoteli i restauracji, takie jak: menu składane, menu szyte, zawieszki na drzwi i inne. To jeszcze nie wszystko! Nasza oferta obejmuje także produkty dekoracyjne home decorobrazy na płótnie canvas oraz samoprzylepne kolorowe tapety tailor-made.

To już kolejny powód, by przetestować ofertę drukarnia-malina.pl i złożyć u nas swoje pierwsze zamówienie! Jeśli jesteś gotowy na malinową współpracę, będzie nam bardzo miło wykonać dla Ciebie projekt, który zachwyci klientów i gości. Co więcej, swoje zamówienie odbierzesz nawet w 24 h! 

Wielkoformatowa drukarnia Niepołomice jest nowoczesna i ekologiczna, a nasz zespół składa się z prawdziwych pasjonatów. Kochamy drukować, ale jeszcze bardziej kochamy uszczęśliwiać ludzi! To jak, dasz nam szansę?

Zapraszamy do kontaktu z drukarnia-malina.pl!

 

drukarnia-niepołomice