Drukarnia Piekary Śląskie

Halo, Piekary Śląskie, czy nas słychać? Nawet jeśli nas nie słychać, to z pewnością nas widać, bo obok Drukarni Malina Piekary Śląskie nie można przejść obojętnie. Nasze logo przedstawia soczysty owoc maliny, który jest nie tylko związany z historią naszej drukarni cyfrowej, ale przede wszystkim, to najbardziej wyczekiwany owoc letnich wakacji! 

Malina jest szczególnym owocem, który nie jest ani za słodki, ani zbyt kwaśny. Dobrze smakuje z szarlotką z lodami na ciepło, jako pyszny i orzeźwiający sorbet, ale też solo. Jej wadą jest krótki czas dostępności, ale niewątpliwym atutem fakt, że warto na nią czekać każdego roku! 

Wzięliśmy sobie do serca tę malinową symbolikę i stworzyliśmy drukarnię wielkoformatową Malina, która łączy w sobie najwyższą jakość oferowanych usług, optymalny czas oczekiwania na dostawę oraz misję, którą jest satysfakcja każdego klienta. Dobrze wiemy, że lubicie maliny tak samo, jak pokochacie produkty drukarni cyfrowej Malina. 

Oferta naszej drukarni jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania rynku. Szeroka gama różnorodnych produktów w atrakcyjnych cenach – to niekwestionowany atut drukarni Malina, którym lubimy się chwalić! Lubimy też widzieć uśmiech na twarzach naszych klientów, którzy zadowoleni z pierwszego zamówienia, długo nie zwlekają z kolejnym zakupem w drukarnia-malina.pl

To, co możemy zaproponować klientom z miasta Piekary Śląskie, to łatwy i bezpośredni kontakt ze specjalistami obsługi klienta, szybką i terminową realizację zamówienia oraz bezpieczną dostawę nawet w ciągu 24 h od zakupu. Brzmi świetnie, prawda? Oprócz tego nowoczesna drukarnia wielkoformatowa Malina posiada także biuro stacjonarne w Bieruniu, do którego serdecznie zapraszamy na malinowe łakocie i pyszną kawę. 

Jeśli zdecydujecie się na długą współpracę, możecie być pozytywnie zaskoczeni! Opracowaliśmy system rabatowy dla naszych partnerów, który sprawi, że zakupy w Drukarni Malina będą nie tylko pyszne, ale i tanie!

Stawiamy na unikalne i nowoczesne technologie druku, m.in. technologia solwentowa wydruku, która polega na tym, że do wydruku stosowane są atramenty zawierające wyłącznie rozpuszczalniki pochodzenia organicznego, a więc ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Stawiamy sobie za cel dobro Ziemi, dlatego nasze produkty reklamowe są nie tylko utrzymane w najlepszej jakości wydruku, ale również przyjazne środowisku.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z drukarnia-malina.pl!

 

drukarnia-piekary-śląskie