Drukarnia Szczyrk

 

Czy byłeś już na witrynie internetowej drukarnia-malina.pl? Jeśli nie, najwyższy czas tam zajrzeć, bo nasza drukarnia przygotowała dla mieszkańców Szczyrku, właścicieli małych i wielkich biznesów, nie lada okazyjne oferty. Nasi pracownicy działają już na rynku od lat i dzięki swojemu doświadczeniu w branży B2B potrafią skutecznie wesprzeć i doradzić. Jeżeli wchodząc na naszą stronę napotykasz jakiekolwiek trudności nie wahaj się dzwonić do Biura obsługi Klienta.

Drukarnia internetowa malina to miejsce dla wszystkich działających aktywnie w mieście Szczyrk. Pomożemy właścicielom biznesów takich jak sklepy, punkty usługowe, hotele, restauracje czy biura wyróżnić się z tłumu, dać się rozpoznać i zapamiętać. Możesz wykorzystać nasze wsparcie i stworzyć własne katalogi, ulotki, banery, roll-upy czy kalendarze. 

Każdy z produktów dostępnych u nas online można dowolnie konfigurować. Wybieraj z palety barw CMYK, dopasuje formaty, nakład czy uszlachetnienia, a w efekcie dostarczymy CI produkt dopięty na ostatni guzik. Dobra współpraca sprawia, że taka drukarnia w Szczyrku jest doceniania i traktowana jak równy partner biznesowy na lata.

Drukarnia Malina to miejsce od lat związane z poligrafią. Obsługa naszego Biura Obsługi Klienta posiada niezbędną wiedzę techniczną, doświadczenie w branży, ale także umiejętności interpersonalne, dzięki którym poczujesz się odpowiednio zaopiekowany i obsłużony. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możesz u nas zamówić (za dodatkową opłatą) projekt graficzny lub możemy nawet wspólnie pomyśleć nad całością komunikacji wizualnej związanej ze Szczyrkiem. Nasi graficy uwielbiają przyjmować nowe wyzwania.

Nie można zapomnieć, że mowa także o nieco większym zasięgu niż sama drukarnia Szczyrk. Obsługując przez lata wielu klientów wypracowaliśmy system, dzięki któremu do jednego punktu odbioru możemy dostarczyć Ci przesyłkę całkowicie za darmo.  Czas dostawy jest zminimalizowany do niezbędnego okresu. Pozwala to sprawnie działać naszej produkcji.

Drukarnia internetowa Malina to nie tylko witryna online, ale także profesjonalny park maszynowy obsługiwany przez fachowców. Gorąco polecamy zajrzeć na naszą stronę internetową i złożyć pierwsze zamówienia, a na pewno mieszkańcy Szczyrku i okolic zauważą Twój biznes.

 

drukarnia-szczyrk