Drukarnia Tarnowskie Góry

Z czego słyną Tarnowskie Góry? To właśnie tam znajduje się zabytkowa Kopalnia Srebra, którą można zwiedzić nie tylko w trakcie Industriady oraz Sztolnia Czarnego Pstrąga – oba zabytki wpisane są na listę światowego dziedzictwa UNESCO. To jednak nie wszystkie atrakcje tego niepozornego, śląskiego miasta. 

Tarnowskie Góry, podobnie jak Cieszyn, są drugim miastem powiatowym na Śląsku, które otrzymało kategorię A pod względem atrakcyjności dla inwestycji. To oznacza, że miasto będzie się rozwijać i liczne inwestycje krajowe i zagraniczne będą powstawać właśnie tam. 

Z myślą o ich potrzebach powstała drukarnia wielkoformatowa Tarnowskie Góry, w której wydrukujesz zawsze na czas, w atrakcyjnych cenach wszystko, czego potrzebujesz. Każda nowo powstająca inwestycja potrzebuje dobrej reklamy, a na tym świetnie się znamy! 

Potrzebujesz menu składanego, zawieszek na drzwi, a może wizytówek dla klientów? Skontaktuj się z drukania-malina.pl i daj znać, co możemy dla Ciebie zrobić! Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę biznesową z sektorem HoReCa, klientami z branży eventowej i reklamowej. 

Drukarnia cyfrowa Malina wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, dlatego zamawiając u nas w konkretne miejsce na terenie kraju, masz gwarancję darmowej i szybkiej dostawy. Zanim Twój towar zostanie dostarczony, nasi specjaliści odpowiednio zapakują go w ekologiczne i nietoksyczne materiały, by bezpiecznie dotarły do Twoich rąk, w ciągu 24 h!

To, czym drukarnia-malina.pl wyróżnia się na rynku, jest niestandardowe podejście do indywidualnego klienta. To Twoje potrzeby są dla nas na pierwszym miejscu i cieszymy się, że możemy działać również w Twoim mieście jako drukarnia Tarnowskie Góry.

Dla naszych partnerów przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki oraz dodatki do wystroju wnętrz, takie jak fotoobrazy na płótnie canvas, które są oryginalną dekoracją klinik dentystycznych, gabinetów SPA&Wellness, a także hotelii restauracji. 

Nasze produkty są unikalne, a każde zamówienie jest przez nas wykonywane ze szczególną starannością. To właśnie dlatego często dostajemy zapytania o wykonanie indywidualnego projektu dla klientów – przyznamy się, że takie wyzwania lubimy najbardziej! Sprawdź ofertę drukarni cyfrowej Malina i napisz do nas, odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 h i z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania!

Ostrzegamy, że szybko pokochasz malinowe produkty tak samo, jak my!  

 

drukarnia-tarnowskie-góry