Drukarnia Trzebinia

 

Czy wiesz, że okrycie roślinne miasta Trzebinia w 43% składa się z lasów? To zielone miasto, leżące na terenie województwa małopolskiego, zdecydowanie ma się czym pochwalić! Kto choć raz w życiu wybrał się na długi spacer do lasu, ten wie, że to nie tylko odprężająca kąpiel dla ciała, ale przede wszystkim – dla ducha! 

Jesteśmy pewni, że mieszkańcy Trzebini dużo spacerują po lasach, nie tylko w sezonie grzybiarskim. To właśnie magia leśnych, ekologicznych ścieżek skłoniła nas do inwestycji, jaką jest Drukarnia Trzebinia.

Nasze wydruki są przygotowywane z niezwykłą dbałością o środowisko. Wykorzystujemy technikę druku solwentowego, która polega na zredukowaniu chemicznych barwników do minimum, na rzecz organicznych i naturalnych, a co za tym idzie, także bezpiecznych dla naszej planety.

Planujesz spotkanie z ważnym klientem? Skontaktuj się z drukarnia-malina.pl – przygotujemy dla Ciebie coś specjalnego i zadbamy o to, by przesyłka została dostarczona w przeciągu 2-3 dni roboczych prosto do Twoich rąk, oczywiście – z darmową wysyłką! 

Tam, gdzie konkurencyjne drukarnie podnoszą ceny i chcą zarobić na niewiedzy klientów, wchodzi, cała na malinowo Drukarnia Malina, w której na pierwszym miejscu zawsze znajdują się klienci i ich potrzeby. Opracowaliśmy system atrakcyjnych rabatów dla klientów, którzy nawiążą z nami długofalową współpracę, a nasi specjaliści obsługi klienta z przyjemnością wyjaśnią klientom z miasta Trzebinia wszelkie wątpliwości.

Twoje projekty są u nas w pełni bezpieczne! Nie musisz się martwić, że zobaczy je ktoś niepowołany, a dopóki sami nie będziemy w pełni usatysfakcjonowani finalnym wyglądem produktu, nie wyślemy go do Ciebie. Współpracując z Drukarnią Malina, zyskasz pewność, że do Twoich rąk zawsze trafi produkt finalny najwyższej jakości. 

Przejrzyj naszą ofertę produktów i wybierz z niej to, czego potrzebujesz! Jeśli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, napisz do naszych specjalistów i dokładnie opisz, jakiego produktu Ci potrzeba – robimy również zamówienia customowe na indywidualne życzenie klienta. 

Drukarnia wielkoformatowa Trzebinia to inwestycja, która się opłaca! Spróbuj, jak smakują malinowe rabaty i przekonaj się, że będziesz chciał do nas wracać już zawsze! 

 

drukarnia-trzebinia