Drukarnia Wieliczka

 

Czy byłeś kiedyś w kopalni soli w Wieliczce? Jeśli nie, musisz koniecznie odwiedzić tę atrakcję w województwie małopolskim, niedaleko Krakowa! Zabytkowa kopalnia soli przyciąga wielu odwiedzających z kraju i zagranicy. To jest też powód, który przyciągnął do miasta Wieliczka naszą drukarnię cyfrową Malina – lubimy być w miejscach, w których dużo się dzieje! 

Drukarnia Malina z siedzibą na Śląsku działa od niedawna, ale prężnie rozszerza swój zasięg realizacji, dlatego od dziś klienci z miasta Wieliczka mogą z powodzeniem zamawiać u nas swoje wymarzone produkty, takie jak: kalendarze, biuwary, gadżety reklamowe, roll-upy zadrukowane jednostronnie w wersji Standard i Premium i wiele innych, które znajdują się w naszej ofercie. 

Szukasz ciekawych gadżetów na wieczór kawalerski, wieczór panieński? Sprawdź ofertę naszych naklejek na folii monomerycznej w błysku lub w macie, wyślij nam swoją grafikę lub zleć naszemu grafikowi przygotowanie projektu – Twój oryginalny produkt będzie u Ciebie już w kilka dni po realizacji zamówienia, a nawet w ciągu 24 h!

Drukarnia-malina.pl to jakość, szybkość wykonania i ekspresowy czas dostawy, a to wszystko w atrakcyjnych cenach! Nie zwlekaj dłużej, niż to konieczne i złóż swoje pierwsze zamówienie online na naszej stronie internetowej. Już w ciągu kolejnego dnia dostaniesz odpowiedź i status swojego zamówienia, a nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. 

To właśnie dzięki Wam, naszym klientom, możemy się rozwijać i rozszerzać naszą ofertę produktów, dostosowując ją do rosnących wymagań rynku. Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy unikalny system rabatowy, dzięki któremu nasze produkty są w korzystnych cenach, a im dłużej z nami współpracujesz, tym więcej malinowych rabatów złapiesz! 

Często zdarzają się klienci, którzy po prostu piszą do nas wiadomość, bo zainteresowało ich nasze logo lub konkretny produkt. Z przyjemnością odpowiadamy również na takie wiadomości, bo wiemy, że z każdej rozmowy może powstać długofalowa biznesowa współpraca.

Skontaktuj się z drukarnią Malina, gdy tylko będziesz potrzebował, któregoś z naszych produktów. W międzyczasie możesz śmiało poprosić nas o przesłanie portfolio dotychczasowych prac, a w razie potrzeby przyjechać do naszego biura i napić się pysznej kawy. 

 

drukarnia-wieliczka