Drukarnia Zakopane

 

Zakopane to miasto, które przyciąga turystów z całego kraju i zagranicy. Zdecydowanie ma się czym pochwalić! Krupówki, które co roku pęcznieją od zachwyconych nimi zwiedzających, Dolinę Chochołowską i Kościeliską, w których na wiosnę zakwitają najpiękniejsze krokusy w kraju oraz Gubałówkę, Rysy i Morskie Oko, będące legendą góralskiej części Polski. Tak, mieszkańcy Zakopanego i okolic, zdecydowanie możecie być dumni ze swojego regionu!

Sława Zakopanego dosięgnęła i nas, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć zasięg naszych usług poligraficznych Drukarni Malina i objąć nim właśnie ten region. W mieście, w którym tyle się dzieje, nie mogło zabraknąć i nas! Poznaj malinową ofertę i wybierz z niej coś dla siebie! 

Co możemy zrobić dla klientów z miasta Zakopane? Przede wszystkim, zaprosić ich do naszej Drukarni Malina w nowoczesnym wydaniu – bez konieczności wizyty w stacjonarnym biurze. Ponieważ nasz zgrany zespół tworzą pasjonaci i osoby, które kochają kontakt z ludźmi, szybko poczujesz się, jakbyś wpadł na ulubioną domówkę do znajomych – naszą dewizą jest profesjonalny, szybki i skuteczny kontakt z każdym zamawiającym. To podejście, dzięki któremu możemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a takich nie brakuje w mieście Zakopane, prawda?

Jak już wiemy – Zakopane to miasto pełne turystów, a co się z tym wiąże, także hoteli i restauracji. Z myślą o branży gastronomicznej i hotelarskiej stworzyliśmy ofertę unikalnych produktów, takich jak: menu restauracyjne składane, zawieszki na butelki, menu szyte, podkładki pod talerze, zawieszki na drzwi. Zdradzimy Ci w sekrecie, że druk to nie jedyna pasja zespołu drukarnia-malina.pl. Kochamy też piękne i oryginalne dekoracje wnętrz! To właśnie dlatego w oferowanych przez nas produktach, klienci z miasta Zakopane znajdą fotoobrazy na płótnie canvas w trzech rozmiarach, z możliwością przesłania własnej fotografii oraz samoprzylepne tapety tailor-made, dzięki którym każde wnętrze nabierze unikalnego charakteru. 

To nie jest jednak pełna oferta naszych malinowych produktów. U nas znajdziesz też produkty reklamowe i eventowe, a wśród nich m.in. kalendarze, ulotki składane w formacie A3, A4, A5, A6, DL, katalogi klejone oraz katalogi szyte w formacie A3, A4, A5, A6, DL, wizytówki, roll-upy zadrukowane jednostronnie z systemem Standard lub Premium, plakaty jednostronne. Możesz zamówić je w łatwy sposób, zakładając konto klienta na naszej stronie lub pisząc wiadomość do naszych specjalistów obsługi klienta. Planujesz duży event branżowy? Wyjeżdżasz na targi? Szukasz oryginalnych gadżetów dla uczestników szkoleń i konferencji? W drukarni cyfrowej Malina znajdziesz również naklejki drukowane na folii monomerycznej z połyskiem lub w macie, z możliwością zadrukowania dowolną grafiką i zdjęciem. 

Nasze naklejki cieszą się też zainteresowaniem klientów indywidualnych, którzy organizują urodziny dla dzieci, wieczory panieńskie, kawalerskie i wesela. Nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu? Nic straconego! Wyślij nam wiadomość i opisz, jaki produkt spełni Twoje oczekiwania. Niezwłocznie się do Ciebie odezwiemy i wspólnie ustalimy, co możemy zrobić dla Ciebie lub dla Twojego biznesu. Z Drukarnią Malina wszystko pójdzie jak z płatka! 

Jesteś ciekawy, dlaczego to właśnie klienci z miasta Zakopane są dla nas ważni? Partnerski model współpracy z klientem biznesowym wpisuje się w naszą kulturę pracy. Pracujemy zgodnie z metodą KAIZEN – nieustannie dbamy o wzrost i rozszerzenie naszych kompetencji i możliwości, także w kontakcie z klientem. Kontakt z klientami z miasta Zakopane to dla nas kolejny proces, w który wchodzimy z otwartym umysłem i chęcią do pracy! Każdy zamawiający będzie się czuł u nas jak w ulubionej restauracji, co więcej – jesteśmy pewni, że zasmakuje w malinowych produktach i z przyjemnością będzie wracał do nowoczesnej drukarni Malina.

Nawet jeśli nie masz gotowego projektu, a zależy Ci na terminowej dostawie, skontaktuj się z naszymi specjalistami i podziel się Twoją wizją gotowego produktu. Wspólnie z naszym kreatywnym grafikiem dostosujemy swoje możliwości do Twoich wymagań, byś w niedługim czasie od pierwszej wiadomości otrzymał gotowy i spójny z Twoją wizją produkt. Brzmi zachęcająco? To jeszcze nie wszystko! Decydując się na realizację swojego projektu w drukarnia-malina.pl wchodzisz w strefę darmowej dostawy w wybrane miejsce na terenie całego kraju! 

 Dzięki naszej nowoczesnej technologii druku solwentowego, atramenty stosowane w wydrukach mają naturalny organiczny skład, co sprawia, że drukowanie w Drukarni Malina Zakopane jest nie tylko przyjemne dla oka, ale przede wszystkim bezpieczne dla środowiska! Chcesz nas sprawdzić przed złożeniem zamówienia? Poproś naszego pracownika o udostępnienie portfolio gotowych projektów biznesowych. Jesteśmy przekonani, że mamy się czym pochwalić, a jest to satysfakcja naszych partnerów! 

W drukarni cyfrowej Malina możesz złożyć zamówienie 24/h, dzięki możliwościom, na jakie pozwala cyfrowa obsługa klienta. W godzinach pracy drukarni ktoś z naszego zespołu odbierze Twoje zamówienie i zleci je produkcji. Dzięki tej płynności nie będziesz długo czekał na swój produkt – w niektórych przypadkach dostaniesz go pod Twoje drzwi już kolejnego dnia! Składając zamówienie w drukarnia-malina.pl pamiętaj o wypełnieniu wszystkich pól adresowych formularza, by Twój produkt bez przeszkód do Ciebie dotarł. 

Dzięki współpracy z nowoczesną drukarnią wielkoformatową unikniesz długiego czasu oczekiwania na zamówienie oraz trudności związanych z wyglądem finalnym produktu. Daj nam znać, czy chcesz zobaczyć swój produkt przed wysyłką, by zyskać pewność, że nie wpuścimy Cię w maliny! 

Klienci drukarni cyfrowej Zakopane na każdym etapie otrzymują konkretną informację o tym, co aktualnie dzieje się z ich produktem. Dzięki temu nie czują, że są pozostawieni samym sobie, bez jakiejkolwiek informacji zwrotnej. A jeśli o feedbacku mowa, cenimy sobie również opinie naszych zadowolonych klientów – jeśli zamówiony produkt odpowiada Twoim oczekiwaniom, nie zapomnij nas ocenić! 

 

drukarnia-zakopane