Drukarnia-Malina.pl - Blog

Drukowany katalog – dlaczego to nadal istotny materiał marketingowy?

Czy w świetle zmian jest jeszcze miejsce dla rozwiązań analogowych, w tym przypadku drukowanego katalogu reklamowego? Sprawdź, co ma w sobie drukowany katalog, czego nie zastąpi Ci żadne narzędzie internetowe.

27 października, 2023
Zobacz wpis

Gazetka reklamowa – jaka była i jaka będzie?

Gazetki reklamowe obecne są już od dziesięcioleci, a pomimo tego ciągle popularne i zamawiane. Jak rozwinęło się to medium współcześnie?

16 maja, 2023
Zobacz wpis

Projekt graficzny do druku – istotne ABC

Przygotowując materiały promocyjne dla swojej firmy musisz skupić się nad projektem graficznym. To praca nad całością wizerunku, który powinien być spójny, zgadzać się z estetyką Twojej marki i jej przesłaniem.

1 kwietnia, 2023
Zobacz wpis

Wizytówka – jak powinna wyglądać?

W tradycyjnym znaczeniu wizytówka to niewielki kawałek odpowiednio dobranego papieru, który przekazuje pewną porcję informacji. Jaki papier i jaka informacja? To już zdecydowanie zależne jest od wielu czynników.

13 lutego, 2023
Zobacz wpis

Banery reklamowe dla firm – jaka jest ich przyszłość?

Baner zewnętrzny w XXI wieku może wydawać się przeżytkiem, ale nic bardziej mylnego. Warto inwestować w reklamę zewnętrzną. Sprawdź, dlaczego i w jaki sposób.

25 stycznia, 2023
Zobacz wpis

Drukarnia Malina zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Drukarnia Malina zagra w 31. finale WOŚP, wspierając bieruński finał. Dołącz do nas i dorzuć własną cegiełkę do walki z sepsą!

20 stycznia, 2023
Zobacz wpis