Roll-up druk online

Roll-up

Do czego potrzebujesz roll-up standard?

Czy prowadzisz dużą agencję? Może jesteś dyrektorem w wydawnictwie? Albo pracownikiem biura projektowego? Jeżeli znajdujesz się w grupie specjalistów z tych, lub innych branż, z pewnością odwiedzasz targi i różne eventy branżowe. Dzięki temu spotykasz się z klientami i partnerami biznesowymi. Dzięki produktowi typu roll-up 100x200cm Twoja obecność nie przejdzie niezauważona. Roll-upy można również prezentować w biurze, punkcie usługowym lub punkcie sprzedaży. Spotykamy je w bankach czy agencjach finansowych. Zawsze mają jeden cel – zwrócić uwagę na firmę bądź osobę, która zleciła ich wydruk. W dzisiejszym świecie social mediów mogą też służyć jako element przekazu, stanowiąc stałą część tła np. filmu, relacji, postów.


Roll-up standardowy formą skutecznej autoprezentacji

Roll up w rozmiarze 100x200 cm to bardzo reprezentacyjny nośnik informacji i promocji. Służy zarówno markom osobistym, jak i większym biznesom. Wykorzystuje się go jako słup informacyjny lub tło dla działań własnych. Można go zadrukować wielokrotnością swojego loga, albo stworzyć rozbudowaną kompozycję graficzną, nawet ze zdjęciami. Profesjonalne możliwości technologiczne naszej drukarni pozwalają nam na wykonanie roll-upów szybko i sprawnie, w różnym nakładzie. Sam zdecyduj czy potrzebujesz ich kilka, czy może całej dziesiątki. Nasze Biuro Obsługi Klienta chętnie pomoże Ci dobrać potrzebne parametry, a za dodatkową opłatą możemy wykonać od zera projekt graficzny. Roll upy drukujemy zawsze na podłożu typu Blackout 350, stawiamy na wysoką jakość i trwałość wykonania.


Roll-up z drukarni Malina

Drukarnia Malina to miejsce, w którym pomożemy Ci zbudować Twój wizerunek i wykreować odpowiednią komunikację wizualną. Klienci zamawiający u nas materiały często wracają, aby dokupić ich więcej lub dobrać nowe, odpowiednie do uzyskania swoich marketingowych celów. Nośniki reklamowe, takie jak nasze roll-up standard 100x200 cm, świetnie sprawdzają się w terenie i pomagają wyróżnić nasz punkt lub ofertę. Przede wszystkim wpływają na odpowiedni wizerunek marki. Zachęcamy do współpracy z naszym fachowym zespołem, aby dobrać własne produkty i nakłady.