pocztówki druk online

pocztówki

Pocztówki z każdej strony świata

Z czym kojarzy Ci się kartka pocztowa? Najpewniej z wakacjami, wyjazdami, podróżami i pamiątkami. Jest to więc produkt przywołujący na myśl ciepłe i wyłącznie pozytywne emocje. Dla niektórych ma on też wartość sentymentalną, szczególnie jeśli kolekcjonowali pocztówki z różnych swoich przygód. Dlaczego by nie wykorzystać tego potencjału w Twojej komunikacji marketingowej? Umieść na kartce gotowy tekst życzeń, gratulacji, kod rabatowy, a może ciekawą sentencję? Do tego interesujący projekt graficzny lub wysokiej jakości zdjęcie i możesz z czystym sumieniem obdarować nią adresatów.


Wyślij kartkę z życzeniami

Pocztówka zwykle zawiera życzenia. Czy w naszym biznesowym pędzie nie składamy sobie życzeń? Jest wiele okazji, w których możemy to zrobić. Nie tylko tradycyjne święta, jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie, ale są też awanse, małe i większe sukcesy naszych partnerów biznesowych, lub pracowników. Między innymi do tego warto wykorzystać kartki pocztowe stworzone na indywidualne potrzeby. Poza tym można ich również użyć jako podarek dla potencjalnego klienta, składając mu życzenia, dziękując za zamówienie, albo oferując specjalny rabat. Kartki dostępne w naszej drukarni są w jednym formacie. Zadbamy o ich fachowe wykończenie dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszyn i fachowcom, którzy go obsługują.


Najlepsze kartki pocztowe od drukarni Malina

Kartki pocztowe w naszej drukarni można wykonać w nakładzie od kilkunastu do kilkuset. Warto zadbać o ich uszlachetnienie przy pomocy foliowania lub lakieru. Kartka może być matowa lub błyszcząca, w zależności od projektu. Terminy realizacji są krótkie, zawsze możesz do nas zadzwonić i dopytać o szczegóły. Chętnie pomożemy złożyć zamówienie, wytłumaczymy wszelkie niuanse lub, za dodatkową opłatą, wykonamy projekt graficzny specjalnie dla Ciebie. Gorąco zachęcamy do składania zamówień w naszej drukarni internetowej. Zaufaj naszej terminowości, a Twoje życzenia lub rabaty dotrą do adresatów na czas. Przywieziemy je do punktu odbioru i będziesz mógł je od razu rozprowadzić. Uwaga, przy okazji specjalnych świąt pamiętaj o złożeniu zamówienia trochę wcześniej, gdyż drukarnia bywa wówczas obłożona zamówieniami.