plakaty jednostronne listwowane druk online

plakaty jednostronne listwowane

Plakat listwowany gra na Twoją korzyść!

Plakaty listwowane to produkt najbardziej znany i każdego dnia spotykany w zamkniętych pomieszczeniach, przy którym zawsze ktoś się zatrzyma i przeczyta ważne wydarzenie koncertowe bądź ofertę informacyjną. Przedstawiona forma reklamy dociera do sporej liczby konsumentów i łatwo ją dostosować do odpowiedniej publiczności, umieszczając tam, gdzie się jej spodziewamy. Plakat listwowany pokazuje twoją kreatywność, zachowując dobrą formę – na bardzo długo. Każdy plakat listwowany zostaje wyposażony w listwę, która zapewnia bezpieczeństwo przed zaginaniem (do wyboru czarna, biała lub srebrna). Przedstawiona forma reklamy dociera do dużej liczby konsumentów i daje szansę, by zostać zapamiętanym na dłużej, przeciwnie np. do drobnej ulotki.


Plakat do dekoracji

Plakaty służą do reklamowania, ale także do dekoracji. Znajdziemy je też w domach przeciętnego Kowalskiego. Chociaż historycznie występowały głównie na ulicy, dziś stały się symbolem stylu, wyczucia smaku oraz atrybutem fanów (np zespołów, filmów). Można potraktować je również jako gratis dla klienta lub pracownika. Dobry projekt plakatu jest najważniejszy przed drukiem plakatu. Jeśli dobrze nie skomponujemy treści z obrazem czy grafiką, umknie nam nie tylko właściwy odbiór, ale dodatkowo tracimy szansę na reklamę wiralową. Ludzie chętnie dzielą się ciekawostkami z rynku reklamy - z dobrym plakatem masz szansę trafić do wnętrz i na usta wielu.


Plakat w najwyższej jakości

Rozmiar ma znaczenie! W drukarni malina plakaty listwowane wydrukować można w kilku formatach, poczynając od A1, A2 po B2, B1. Wystarczy wybrać odpowiedni nakład i gramaturę, która będzie odpowiednia do nadchodzącego wydarzenia, spotkania, okazji. W przypadku tego produktu możemy również wybrać kolor listwy. Dla uzyskania pewności, że projekt jest dobrze przygotowany zachęcamy, aby pobrać naszą makietę i zapoznania się z instrukcją przygotowania pliku. Jeśli napotkasz problem z projektem, nie wahaj się spytać o indywidualny projekt dla siebie - przygotujemy go za dodatkową opłatą.