notesy klejone z okładką druk online

notesy klejone z okładką

Notesy z okładką — reklamuj się skutecznie!

Notesy klejone z okładką to świetny gadżet reklamowy, który jest wykorzystywany w wielu firmach. Na każdej kartce notesu możliwe jest naniesienie własnego logo oraz danych kontaktowych, który to zabieg pozwoli na stałą reklamę Państwa firmy. Gadżet ten jest wykorzystywany szczególnie na targach, a także jako drobny podarunek dla swoich kontrahentów. W notesie stosujemy jeden wzór, który powielany jest na wszystkich kartkach. Okładka pozwala zabezpieczyć notes przed niepożądanym wpływem czynników zewnętrznych i zniszczeniem notatek. Całość tworzy gustowny i praktyczny podarunek.


Zabezpiecz notatki Twoją okładką!

Drukujemy notesy klejone z okładką na gramaturze kreda mat 170g, a środek na gramaturze papieru offset 90g, wykorzystując dwa sposoby druku, w zależności od nakładu. Niski nakład wykonujemy cyfrowo, a wysokie nakłady drukujemy offsetowo. Notesy możemy wyprodukować w trzech objętościach (1+25, 1+50 lub 1+100 kart), które zawsze pod spodem posiadają podkład, twardy kartonik (wykonany sklejeniem, wszystkie modele po krótkim boku). Wykonujemy druki notesów w różnych formatach: DL, A6, A5, lub A4. Dla uzyskania pewności, że projekt jest dobrze przygotowany, zapraszamy do pobrania naszej makiety i zapoznania się z naszą instrukcją przygotowania pliku.


Notes z okładką z drukarni-malina.pl

W naszej drukarni możesz zamówić już od 50 notesów. Na życzenie wykonamy dla Ciebie odpłatny projekt graficzny. Dostarczymy towar za darmo do jednego punktu odbioru. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdy dzień roboczy, chętnie odpowiadamy także na maile. Wspólnie dopracujemy Twój pomysł tak, aby odpowiadał Twoim rzeczywistym potrzebom i doprowadzimy projekty do końca. Z nami Twoje notesy z okładką będą najlepszy gadżetem promującym Twoją firmę. Notatki w takim notesie sprawią, że użytkownik zawsze wspomni o Twojej marce, firmie, sklepie czy innym miejscu lub wydarzeniu, które chciałbyś promować. Mówi się, że druk przyjmie wszystko, ale nie warto marnować surowca na coś niewłaściwego. Dlatego nasze notesy klejone z okładką będą najlepszą inwestycją.