podkłady na biurko druk online

podkłady na biurko

Gwarancja porządku na stanowisku pracy - podkład na biurko

Podkłady na biurko drukujemy na papierze offsetowym o gramaturze 90g. To genialne rozwiązanie dla osób pracujących w firmie lub w mieszkaniu, ceniących zapisywanie rzeczy od razu. Gdy potrzeba czegoś pod ręką, biuwar nada się najlepiej. Dzięki odpowiednio dobranej technologii klejenia, kartki w łatwy sposób można oderwać. Wybierz najbardziej odpowiedni dla siebie wariant podkładu na biurko – z górnym i dolnym klejeniem. W drugiej opcji sklejamy po całości dół, a górne narożniki tylko podklejamy - w tej wersji możesz wyrywać kartki, chwytając je za boczną krawędź. W asortymencie posiadamy też wariant z klejeniem dolnej lub górnej krawędzi – tutaj istnieje możliwość wyrywania kartek kolejno od góry lub dołu. Aby podkład prezentował się jeszcze bardziej okazjonalnie, możesz pozyskać model biuwaru z zaokrąglonymi rogami.


Biuwar w każdym biurze

Podkładu na biurko warto używać w każdym biurze - niezależnie czy w miejscu publicznym, czy też we własnym home office. Doskonale nada się do dekoracji i wspomoże praktycznym zastosowaniem do notatek. Zupełnie dowolny projekt kolorystyczny i układ grafik pozwala popuścić wodze fantazji i stworzyć unikalny produkt, który doskonale sprawdzi się jako prezent, dodatek, czy po prostu wyposażenie wnętrza z funkcją promocyjną. Jest to reklama w atrakcyjnej cenie.


Podkłady na biurko z drukarni Malina

Nasza drukarnia specjalizuje się w szybkich i jakościowych wydrukach. Gdy nas wybierzesz, otrzymasz najlepszy towar w odpowiedniej cenie. Każdy z podkładów na biurko wykonany zostanie dokładnie według ustalonego z Tobą wzoru, dokładnie i starannie. Następnie w jeden wybrany punkt wyślemy je całkowicie za darmo. Jeżeli potrzebujesz wsparcia graficznego, możesz je u nas zamówić za dodatkową opłatą. Biuwary możesz zamówić już od 10 sztuk, będą więc dobre nawet przy niewielkim zapotrzebowaniu promocyjnym. Wybierz rozmiar od A2, A3, B2 do B3. Dobierz kolorystykę i ilość kart (26 lub 52) i już możesz działać!