Baner reklamowy druk online

Baner reklamowy

Skorzystaj z baneru – najlepszej reklamy zewnętrznej

Dlaczego reklama zewnętrzna jest jedną z najczęściej stosowanych? Jedną z przyczyn jest na pewno to, że nie da się jej nie zauważyć. Banery pojawiają się na wielkich podświetlonych billboardach oraz na płotach, bramach czy murach różnych miejsc. Mocuje się je poprzez specjalnie przygotowane oczka, należy odpowiednio przywiązać i zabezpieczyć, aby nasza reklama przetrwała wszelkie warunki atmosferyczne. Jakość druku i solidność wykonania bardzo w tym pomaga. Dlatego ważnym jest, aby drukować swoje reklamy u zaufanego partnera biznesowego, do jakich z pewnością zalicza się Drukarnia Malina, gdzie swoje zamówienie możesz złożyć niezależnie od pory dnia czy dnia tygodnia.

 

Banery skutecznie rzucają się w oczy


Banery mają różne rozmiary. W naszej drukarni możesz dopasować je do swoich potrzeb. Drukujemy na trwałym podłożu frontlight i wykonujemy oczkowanie w różnych odstępach. W przypadku baneru bardzo ważna jest odpowiednia rozdzielczość, bo im większy wydruk, tym bardziej widoczne są wszelkie niedoskonałości. Nie martw się jednak tym, bo nasze Biuro Obsługi Klienta jest tu po to, aby ci pomóc i rozwiać wszelkie wątpliwości co do przygotowanych przez Ciebie plików. Dodatkowo możemy dla Ciebie wykonać projekt baneru od podstaw, jeżeli jeszcze nie masz pomysłu na odpowiedni przekaz lub oprawę graficzną. Pamiętajmy, że tutaj bardzo istotne jest, aby wyróżnić się z tłumu naprawdę wielu przekazów reklam zewnętrznych w stylu ATL.

 

Drukarnia internetowa inwestuje w reklamę wielkoformatową

Nasza drukarnia również stosuje ten format reklamowy z powodzeniem, dla własnej marki. Niezależnie czy złożysz zamówienie na kilka, czy kilkanaście banerów, pod jeden adres dostawy wyślemy je za darmo. Przeprowadzając dużą kampanię reklamową dla swojej marki, nie możesz zapomnieć o wielkoformatowej reklamie zewnętrznej. Doskonale wiadomo, że jest to świetne narzędzie budowania świadomości marki, informowania o ważnych akcjach, rabatach czy specjalnych okazjach. Zarówno daty emisji takiej reklamy jak i ich zagęszczenie to parametry, o których musimy pomyśleć przed zamówieniem banerów w drukarni. Zapraszamy do składania zamówień już dziś, aby towar mógł dotrzeć do Ciebie jak najszybciej.