kalendarze listwowane druk online

kalendarze listwowane

Kalendarze listwowane - reklama przez całe 12 miesięcy!

Kalendarze listwowane to jednostronicowe kalendarze ścienne, czasami nazywane również kalendarzami plakatowymi. To bardzo popularne narzędzie marketingowe. Wszelkie ważne daty i logo Twojej firmy oraz wykreowana przez Ciebie reklama będą przez cały rok na oczach twoich klientów. Listowany kalendarz to idealna forma nośnika reklamowego, który pomoże zaplanować czas klientom dzięki łatwemu zaznaczaniu istotnych wydarzeń. Wykończenie kalendarza listwowanego jest zabezpieczone specjalną listwą, dostępną w kilku kolorach: srebrna, biała oraz czarna. Wysoka jakość wykonania, dbałość o szczegóły i szybkość działania to coś, co nas wyróżnia.


Kalendarz listwowany z klientem każdego dnia

Cały rok na oczach Twoich klientów - to najważniejsza cecha kalendarza listwowanego jako produktu promocyjnego. Bez znaczenia czy wręczysz go z okazji świąt, czy dodasz jako gratis do każdego zamówienia, spełni swoją rolę. Jeśli szukacie najbardziej praktycznego gadżetu reklamowych, to dobrze trafiliście, wchodząc na stronę tego produktu. Kalendarze wiszą w biurach, domach czy innych miejscach pracy. Ponieważ na kalendarzu tego typu znajduje się jedna grafika, trzeba dobrze zaplanować jej wygląd i przekaz, jaki ma nieść. To duże pole do popisu dla marketerów.


Kalendarze plakatowe w drukarni Malina

Dzięki drukarni Malina możesz zamówić nawet 1 sztukę kalendarza listwowanego. Za dodatkową opłatą wykonamy także projekt graficzny. Mamy aż cztery formaty: A2, A1, B2 i B1. Można wybierać kolor listwy. Kalendarium jest drobne, zawarte na 1 stronie. Nie nadaje się pod notatki, ale można na nim z powodzeniem wyróżniać ważne daty i mieć od razu cały rok na oku. Do wyboru mamy papier kredowy matowy i błyszczący w gramaturze 170 lub 250g. Dostępne są też uszlachetnienia folią błysk, mat lub lakierem UV. W tym modelu możliwy jest zadruk wyłącznie jednostronny. Nasze kalendarze są trwałe, szybko wykonane i dostarczone za darmo pod wskazany adres. Warto zaufać Drukarnia-malina.pl