kalendarze piramidka spiralowane (miesięczne) druk online

kalendarze piramidka spiralowane (miesięczne)

Reklama 12-miesięczna z kalendarzem piramidką spiralowanym

Kalendarz biurkowy spiralowany typu piramidka to całoroczna forma reklamy dla każdej firmy. Optymalny nakład oraz atrakcyjna cena pozwoli małym budżetem finansowym pozostawić reklamę na biurkach wielu kontrahentów. Podstawa kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk w pełnym kolorze pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Ogranicza nas tylko twoja wyobraźnia.


Spiralowany kalendarz piramidka jako ozdoba biura

W kalendarzach piramidowych spiralowanych praktyczne kalendarium podnosi walory użytkowe kalendarza. Najprostszy kalendarz biurkowy to ten ze standardowym 12-kartkowym kalendarium. Spiralki występują w 4 kolorach do wyboru: biały, czarny, srebrny i złoty. Ważne, aby wiedzieć, że w przypadku tego produktu projektujemy główną ramę i to ona będzie eksponowana cały rok. Jest to pole do popisu dla grafika i marketera. Liczy się zarówno trafiony pomysł, jak i bezbłędne wykonanie. To projekt, który będzie gościł u pracownika lub klienta przez okrągły rok. Każdy kalendarz może być oryginalny i dobrze zapamiętany, dużo zależy również od projektu graficznego. Dobierz odpowiedni materiał i działaj, aby wspomóc swoją promocję.


Drukowanie własnego kalendarza piramidki ze spiralą

Realizację kalendarzy zaczynamy już od 10 sztuk. Zacznij od stworzenia projektu, zamów wydruk i w ciągu kilku dni ucieszy cię gotowy produkt w Twoim biurze. Jesteśmy w stanie dla ciebie stworzyć projekt graficzny, który jest jednakże dodatkowo płatny. Dostawa zawsze realizowana jest bezpłatnie do jednego wybranego punktu. Zaufaj naszej drukarni i wieloletniemu doświadczeniu jej właściciela, aby otrzymać pełnowartościowy produkt wysokiej jakości. Zamów bezpłatny pakiet próbek, jeżeli masz potrzebę przyjrzeć się naszym produktem przed złożeniem zamówienia. Serdecznie zachęcamy do zadawania różnorodnych pytań poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.