zawieszki na drzwi druk online

zawieszki na drzwi

Hotel jednorazowo może przyjąć nawet kilkuset gości. Przy takiej ilości ludzi, rozwiązywanie prostych problemów przez osoby pracujące na recepcji mogłoby być znacznie utrudnione. Jest jednak inny sposób komunikacji z personelem placówki – specjalne zawieszki, poprzez które można przekazać obsłudze niezbędne komunikaty. To prosty sposób na usprawnienie hotelu, który jednocześnie może promować markę i kreować jej profesjonalny wizerunek.

Zawieszki na drzwi hotelowe – sposób na skuteczną komunikację

Obsługa dużej grupy klientów byłaby niemożliwa bez przyjęcia kilku podstawowych zasad. Zawieszki hotelowe stanowią jeden ze środków komunikacji, który może usprawnić szereg procesów. Takie rozwiązanie nie dziwi nikogo, kto choć raz wynajął pokój hotelowy – niemal w każdym lokalu takie tabliczki są wręcz standardem.

Zawieszka z czytelnym napisem umożliwia przekazanie informacji, wyrażenie konkretnej prośby, lub poinformowanie pracowników o określonej sytuacji. W ten sposób użytkownik pokoju nie musi osobiście fatygować się na portiernię i szukać dyżurującego pracownika obsługi. Odpowiednio przygotowane zawieszki mogą jednocześnie wspomóc kreowanie dobrego imienia firmy.

Papierowe zawieszki na drzwi wejściowe przykuwają uwagę

Kształt, formę i wielkość zawieszek można dopasować do indywidualnych preferencji. Udostępniamy możliwość przygotowania produktów o zaokrąglonych lub kanciastych bokach, a także projektów o bardziej nieregularnym kształcie, który będzie nawiązywał do charakteru firmy. Oferujemy możliwość konsultacji projektu z naszymi doradcami, którzy podpowiedzą, co zrobić, by stał się on jeszcze bardziej czytelny.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości druku offsetowego możemy przygotować zawieszki z bardzo precyzyjnymi elementami dekoracyjnymi. Na wolnej powierzchni zamieścimy komunikat w formie oficjalnej lub bardziej zabawnej. Znajdzie się również miejsce na logo lub inny symbol związany z konkretnym miejscem. Oferujemy przygotowanie zawieszek na papierze o wysokiej gramaturze, który można będzie stosować wielokrotnie.

Zawieszka "Nie przeszkadzać" – praktyczna i jakże pomocna

To najpopularniejszy napis, który możemy zauważyć na drzwiach hotelowych. Oczywiście tabliczek z komunikatami jest znacznie więcej i to od klienta zależy, które treści mają się na nich znaleźć. My proponujemy szereg możliwości przygotowania i wykończenia zawieszek, zgodnie z pomysłem klienta. Chętnie też podpowiemy, co zrobić, by produkty stały się jeszcze bardziej funkcjonalne. Nieodpowiedni rozmiar logo? Zbyt mała czcionka liter? A może niedopasowane tło barwne? Wszystkie te mankamenty poprawimy.

Udostępniamy też możliwość pokrycia zawieszek folią matową lub połyskującą, które zwiększą ich wytrzymałość. Klienci mogą u nas zamówić zawieszki w kilku standardowych formatach lub określić własne parametry produktów. Przed każdą realizacją kontaktujemy się z odbiorcą i prezentujemy podgląd drukowanych zawieszek. Umożliwiamy szybki wydruk dużych partii produktów na jednym z szerokiej gamy papierów o wysokiej gramaturze.