zawieszki na drzwi druk online

zawieszki na drzwi

Hotel i pensjonat musi myśleć o zawieszkach na drzwi

Branża hotelarska, moteli czy pensjonatów to miejsce, w którym musi być zachowany pewien ład i porządek. Sprzyjają temu odpowiednie gadżety, spełniające nie tylko funkcję użytkową, ale też wizerunkową. Jednym z nich jest zawieszka na drzwi. Na pewno nie raz, wyjeżdżając w podróż biznesową lub na wakacje zauważyłeś, że w każdym wynajmowanym pokoju można znaleźć coś takiego. Ten produkt jest efektem przemyślanej strategii wizerunkowej i komunikacji. Tworzy się go tak, aby zapadł w pamięć. Umieszcza się na nim nie rzadko chwytliwe treści i grafiki, prócz loga.


Zawieszki na klamkę w dowolnej formie

Zawieszki tego typu mogą przybrać dowolną formę. Mogą być zaokrąglone lub kanciaste, małe i duże, w Twojej kolorystyce, z logiem, zabawnym lub bardzo formalnym komunikatem. Nasi klienci przede wszystkim chcą dzięki nim umilić pracę i wypoczynek zarówno swoim gościom jak i pracownikom. Zawieszki hotelowe pomagają organizować czas pracy ośrodka i sprawiają, że klient czuje się pewnie i spokojnie odpoczywa. Odpowiednio zaprojektowane spełnią swoją PR-ową rolę w pełni. Przekaz dotrze do adresata niezawodnie. Podobnie jak w przypadku zawieszek na butelki, zaoferować możemy całą gamę różnorodnych papierów jako podkład dla Twojego przekazu. Ponadto zadruk stosuje się dwustronny, a uszlachetnienie najczęściej wybiera jako folię błysk lub mat.


Dopasujemy zawieszkę hotelową do Twoich potrzeb

W naszej drukarni internetowej możesz zamówić produkty całkowicie skrojone pod swoje indywidualne potrzeby. Jeżeli nie znajdujesz kształtu lub parametru, który jest Ci potrzebny, śmiało skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Obecni w nim fachowcy pomogą odnaleźć się w naszej witrynie i stworzyć to czego szukasz. Twoje zawieszki na klamce będą prezentować się odpowiednio, zrobią dobre wrażenie i pomogą zbudować pozytywny wizerunek. Zachęcamy do wyboru parametrów i uszlachetnień, oraz sprawnego złożenia zamówienia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h na dobę 7 dni w tygodniu online, zamówienia realizujemy w dni robocze.