zawieszki na butelki druk online

zawieszki na butelki

Zawieszki na butelki na weselu i nie tylko

Branże hotelowa i eventowa zaskakuje różnymi ciekawymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest produkt – gadżet zawieszka na butelkę. Z powodzeniem jest wykorzystywana na większych i mniejszych wydarzeniach o różnym charakterze (wesela, przyjęcia zakładowe, wigilie firmowe). Niepozorny przedmiot, który może nieść przekaz lub firmować trunek naszą marką. Może też stanowić dodatek do podarunków dla pracowników, klientów lub partnerów biznesowych. Może nieść przekaz humorystyczny lub bardzo wyważony i elegancki. Od Ciebie zależy, jak ją zaprojektujesz.


Personalizowane zawieszki na alkohol

Nasze produkty są zawsze w 100% dopasowane do Twoich potrzeb. U nas wybierasz wszystkie parametry produktu – od rodzaju nadruku, przez nakład, po uszlachetnienia i dodatki. Nadruk wykonujemy jednostronnie lub dwustronnie. Nakładki na butelki występują w różnej formie i istnieje możliwość złożenia całkiem indywidualnego zamówienia. Zadzwoń i porozmawiaj z naszymi doświadczonymi pracownikami, aby zagłębić się w szczegóły. Do wyboru masz wiele papierów jako podkład bazowy. Możesz działać ekologicznie lub z pompą. Jeśli stworzysz spójną komunikację i umiejętnie wykorzystasz materiał do stworzenia przekazu, z pewnością nie pożałujesz zamówienia tych dodatków właśnie u nas.


Zamów u nas zawieszki na butelkę

Drukarnia Malina dostarcza zamówienia klientom za darmo, jeśli złożono je pod jeden adres odbioru. Ponadto oferujemy wsparcie doradców i grafików. Służymy pomocą i objaśniamy wszelkie niuanse systemu zamówień czy płatności. Zamawiając taki urozmaicający gadżet, ubogacisz swoje wydarzenia, ofertę pubu, restauracji czy hotelu. Zawieszka z pewnością przykuje wzrok gości lub klientów, niejedna zostanie potraktowana jako pamiątka z miejsca pobytu. Dzięki temu wiemy, że zawieszki na butelki z powodzeniem odgrywają rolę PR-ową i reklamową. Możesz na nich umieścić po prostu logo, może skład produktu, jakąś ciekawostkę z branży, albo np. dedykację. Ogranicza Cię tylko inwencja twórcza.