zawieszki na butelki druk online

zawieszki na butelki

W branży hotelowej stosuje się wiele nietuzinkowych rozwiązań, które mają podnieść atrakcyjność usług. Jednym z praktycznych gadżetów, wykorzystywanych podczas imprez okolicznościowych są zawieszki na butelki z winem lub innym trunkiem. To ciekawy sposób ozdobienia serwowanych napoi, który z pewnością przykuje uwagę odbiorców. U nas zamówisz zawieszki papierowe o dowolnym kształcie.

Zawieszki papierowe z nadrukiem – dlaczego warto?

Wydawać by się mogło, że to zbędny element, ponieważ i tak nikt nie zwraca na niego uwagi. Nie jest to do końca zgodne z prawdą. Odpowiednio zaprojektowana zawieszka z zabawnym hasłem lub sentencją nawiązującą do wydarzenia może przykuć uwagę każdego z gości. To subtelny dodatek, który można będzie później zabrać ze sobą na pamiątkę.

Zawieszki na wino weselne mogą stać się świetną formą reklamy lokalu. Naniesione na nich logo i dane kontaktowe firmy pomogą zyskać rozgłos i zaufanie wśród nowych klientów. To również bardzo ciekawy sposób dekoracji. Butelki z trunkiem nie są zbyt wyróżniające, a dodatkowa zawieszka może sprawić, że staną się unikalne.

Zawieszki na wino weselne – doskonały dodatek serwowanych trunków

Dostępne u nas produkty możesz w pełni dopasować do indywidualnych potrzeb. Chcemy, by każdy klient otrzymał to, czego szuka, dlatego proponujemy szereg możliwości przygotowania personalizowanych zawieszek na alkohol. Możesz tu samodzielnie wybrać wszystkie parametry produktu, takie jak rodzaj nadruku, ilość przygotowywanych zawieszek oraz typ uszlachetnień, które wzmocnią efekt.

Do przygotowania zawieszek wykorzystujemy papiery o różnej gramaturze i fakturze, dzięki czemu każdy znajdzie najlepszy wariant dla siebie. Wykorzystanie druku offsetowego zapewni doskonały efekt, a taka technika umożliwi też naniesienie bardzo drobnych elementów projektu. Proponujemy również szereg zabiegów zabezpieczających powierzchnię, na przykład lakierowanie lub foliowanie, które przedłużą żywotność produktów.

Zabawne zawieszki na wódkę weselną do druku u nas

Wiemy, jak ważny jest projekt zawieszki, dlatego nasza firma oferuje również w tej kwestii wsparcie. Oczywiście na pierwszym miejscu stawiamy pomysł klienta, jeśli więc masz gotowy pomysł, przygotujemy go zgodnie z wytycznymi. Tym, którzy nie do końca wiedzą, co umieścić na zawieszce oferujemy profesjonalne wsparcie doradców ds. marketingu oraz grafików.

Taki gadżet ma być urokliwy, funkcjonalny i zapadający w pamięć. Stosunkowo niewielką powierzchnię każdej zawieszki należy więc sensownie rozplanować, by umieścić na niej kluczowe informacje i motywy. Razem z nami łatwo zaprojektujesz wzór, który będzie uniwersalny i pomoże w kreowaniu pozytywnego wizerunku Twojego lokalu.