menu szyte druk online

menu szyte

Menu A4 szyte – sposób na prezentację karty dań

Wchodząc do restauracji, pierwsze kroki kierujesz zwykle do wolnego stolika, a Twój wzrok poszukuje wieszaka na kurtkę oraz zawsze karty dań bądź napojów. Karta menu szyta pozwala w prosty i wygodny sposób zaprezentować ofertę lokalu – bez względu na to, czy jest to restauracja, pub, bar, czy inny rodzaj jadłodajni.

Odpowiednio zaprojektowany katalog menu to świetny sposób nie tylko na prezentację oferty, ale wyróżnienie się na tle firmy. Menu szyte zszywkami pozwala prosto i zgrabnie przedstawić wszystkie dostępne możliwości.

Bardzo często właściciele, opracowując projekt menu szytego, umieszczają tylko nazwy dań i składniki. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamiast karty dań zaprojektować menu wzbogacone np. o zdjęcia, które będą prezentować potrawy. Bez względu na to, na jaką formę się zdecydujesz – karta menu szyta powinna czytelnie przedstawiać klientowi wszystkie dostępne możliwości.

Karta dań szyta – zadbaj o czytelny projekt menu

Katalog menu szyty przypomina książkę – nie jest to karta dań przedstawiona na jednej kartce. Warto przyłożyć się do projektu, bo od niego w dużym stopniu zależy, co zamówią Twoi klienci, a to przecież przekłada się na to, czy wyjdą zadowoleni z lokalu.

Projekt szytego menu powinien być spójny z kolorystyką Twojej marki. Zadbaj o to, żeby znalazły się tam kolory charakterystyczne dla Twojej firmy. Świetnym uzupełnieniem karty dań są zdjęcia produktów z menu – dzięki nim klienci są w stanie lepiej wyobrazić sobie otrzymane produkty.

Przy doborze parametrów menu szytego istotna jest ilość stron, rozmieszczenie treści i całość kompozycji, która powinna być spójna i zapaść w pamięć, aby stanowić dobre preludium do uczty dla każdego smakosza. Jeśli nie masz pomysłu jak podejść do projektu, możesz u nas zamówić odpłatny projekt grafika, tworzony od zera specjalnie dla Ciebie. Czasami takie spojrzenie z zewnątrz, przez kogoś niezwiązanego z Twoim biznesem, skutkuje zaskakującymi i skutecznymi efektami.

Karta menu szyta w formatach A4 i A5

W naszej drukarni zamówisz menu A4 szyte – to popularny i chętnie wybierany format. Oferujemy także kartę menu szytą w formacie A5. To dobra propozycja dla firm szukających bardziej kompaktowych rozmiarów.

Ponadto w naszej drukarni możesz dostosować poszczególne parametry projektu takie jak ilość stron. Oferujemy także dodatkowe możliwości wykończenia projektu – folię matową oraz błyszczącą.

Dodatkowo dostawa do jednego punktu jest darmowa. Natomiast jeśli masz wiele lokali i chcesz wysyłać zamówienie bezpośrednio do każdego z nich, to skontaktuj się z nami, żeby uzgodnić szczegóły transportu

Jeśli potrzebujesz pomocy czy porady w złożeniu zamówienia lub wybraniu odpowiednich parametrów wydruku, to skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszym biurem obsługi klienta. Fachowcy z doświadczeniem pomogą w przygotowaniu karty menu szytej, która spełni Twoje wymagania. Znajdziesz u nas też inne produkty komplementarne, np. podkładki pod talerze czy menu składane.