menu szyte druk online

menu szyte

Warto posiadać menu szyte

Wchodząc do restauracji, pierwsze kroki kierujesz zwykle do wolnego stolika, a Twój wzrok poszukuje wieszaka na kurtkę oraz zawsze karty dań bądź napojów. W każdej restauracji, pubie, barze czy jadłodajni jest to coś, co przyciągnie wzrok niezawodnie. Jednocześnie staje się to wizytówką tego typu miejsca. Jeśli menu będzie wygniecione, poplamione bądź niekompletne, twój klient nie będzie chętny do złożenia zamówienia i może już nie wrócić. Dopracowana oprawa graficzna i czytelnie przedstawiona lista potraw to klucz do sukcesu. Ważnym jest też, by nie przytłoczyć klienta ilością dań do wyboru, ale także zbyt wybujałą oprawę graficzną, eksplozją kolorów lub wzorów. Źle zaprojektowana karta potrafi zniechęcić.


Drinki i potrawy w menu szytym

Menu typu szyte z wyglądu przypomina książkę. Musi posiadać interesującą okładkę, dobrze eksponującą nazwę miejsca, w którym się znajdujemy. Ważna jest ciekawa, zachęcająca do zajrzenia kolorystyka i grafika. Ciekawym urozmaiceniem są prawdziwe zdjęcia potraw lub napojów czy drinków, ale nie do każdego stylu będą one pasowały. Przy doborze parametrów menu szytego istotna jest ilość stron, rozmieszczenie treści i całość kompozycji, która powinna być spójna i zapaść w pamięć, aby stanowić dobre preludium do uczty dla każdego smakosza. Jeśli nie masz pomysłu jak podejść do projektu, możesz u nas zamówić odpłatny projekt grafika, tworzony od zera specjalnie dla Ciebie. Czasami takie spojrzenie z zewnątrz, przez kogoś niezwiązanego z Twoim biznesem, skutkuje zaskakującymi i skutecznymi efektami.


Szyta karta dań i porządne wykończenie

Branża HoReCa wymaga dopracowanych produktów, dlatego menu szyte należy odpowiednio wykończyć. W naszej drukarni dostępne jest uszlachetnienie w postaci folii matowej lub błyszczącej. Czy posiadasz jedną restaurację lub bar? Do jednego punktu odbioru wysyłamy produkty za darmo. Złożenie zamówienia u nas jest proste, ale jeżeli mimo wszystko potrzebujesz pomocy czy porady, skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszym biurem obsługi klienta. Fachowcy z doświadczeniem postarają się doradzić i pomóc Ci złożyć zamówienie. Znajdziesz u nas też inne produkty komplementarne, np. podkładki pod talerze czy menu składane.