kalendarze trójdzielne druk online

kalendarze trójdzielne

Kalendarz ścienny trójdzielny - doświadczony producent

Kalendarze trójdzielne są uwielbiane przez osoby, które cenią sobie tradycyjne formy planowania i kontroli czasu. Duża powierzchnia ułatwia planowanie ważnych dat. Natomiast dla firm jest to duża przestrzeń, która odpowiednio wykorzystana może pełnić funkcję kreatywnej reklamy.

Kalendarz ścienny trójdzielny – doświadczony producent

Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji różnych projektów, w naszej ofercie znajdziesz także kalendarze trójdzielne. Czym się one charakteryzują? Kalendarz trójdzielny skonstruowany jest z główki kaszerowanej, inaczej mówiąc wypukłej, lub główki płaskiej. Plecki, czyli tył kalendarza, wykonany jest ze sztywnego podkładu (materiał to karton 300 g), na którym jednostronnie zrealizujemy nadruk w wyznaczonych do tego miejscach. Kalendaria w trójdzielnym kalendarzu zaprojektowane przez naszą drukarnię pozwolą zaplanować nadchodzące spotkania, przypomną o zbliżających się świętach, imieninach i dniach ustawowo wolnych od pracy. Trzy części kalendarza to lepszy ogląd sytuacji i przejrzystość.

Kalendarze trójdzielne – druk w atrakcyjnej cenie

Kalendarz trójdzielny wyróżnia się dużą powierzchnią, która odpowiednio zaprojektowana może spełniać funkcje reklamowe i marketingowe – przypominać klientom i kontrahentom o Twojej firmie. Jednocześnie projektując kalendarz, warto zadbać także o wysoką estetykę i praktyczność tego rozwiązania, bo od tych elementów zależy czy klienci będą z niego korzystać, czy też wrzucą go do szuflady. Projektując kalendarz, miej na uwadze, że będzie on użytkowany przez cały rok. Dlatego warto umieścić tu kluczowe informacje na temat firmy i ograniczyć przestrzeń poświęconą na sezonowe oferty. Kreacja kalendarza trójdzielnego powinna wyrazić centrum Twojej działalności i zapaść w pamięć odbiorcom na długo. Dobrze prezentują się kalendarze zawierające widoki, estetycznie projektowane, nowoczesne. Zastanawiając się na tym, jak powinien wyglądać kalendarz, jakie elementy graficzne zawierać zastanów się nad profilem działalności oraz grupą docelową i uwzględnij te dwa elementy podczas przygotowywania projektu.

Kalendarz trzyczęściowy szybko i profesjonalnie.

Kalendarz trójdzielny jest wysokiej klasy produktem, który dzięki estetycznemu wykonaniu, będzie całorocznym przedstawicielem handlowym Twojej firmy. Można zaoferować go jako dodatek do usług Twojej firmy czy podarunek np. świąteczny. Nie jest produktem jednorazowym, który zostanie za moment zapomniany, lecz pozostanie z klientem przez cały rok. Czytelne kalendaria stworzone przez naszą drukarnię dodają mu uroku i łatwości użytkowania. Dzięki 3 częściom możesz mieć na oku dłuższy okres roku, Pomaga to lepiej zorganizować pracę i na czas nanieść niezbędne poprawki w harmonogramach. Do druku wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, dzięki którym kalendarz wygląda estetycznie. Oferujemy także dodatkowe usługi wykonania projektu graficznego.