podkładki pod talerze druk online

podkładki pod talerze

Każda restauracja, każdy bar, pub czy innego typu lokal gastronomiczny chce wykreować pozytywny wizerunek wśród klientów. Oczywiście podstawą sukcesu jest dobre jedzenie i wspaniała atmosfera lokalu, co samo w sobie będzie zachęcać do jego odwiedzania. Liczą się tu również inne aspekty, takie jak wystrój, odpowiednia reklama czy profesjonalizm marki. Jeśli chcesz polepszyć wizerunek lokalu, zachęcamy do inwestycji w podkładki papierowe pod talerze. Dlaczego?

Wygodna podkładka pod talerz upiększy wystrój

Taki element przykuje uwagę odbiorcy i może stanowić świetny dodatek do wystroju wnętrza. Właściwie zaprojektowana podkładka będzie nawiązywać do atmosfery lokalu i podkreśli jego największe atuty. Tacka będzie nie tylko ozdobą, może równocześnie nieść ze sobą ciekawy przekaz. Wraz z menu, pokrowcem na sztućce czy ulotkami i wizytówkami firmy gadżet pomoże w kreowaniu wizerunku oraz komunikacji marketingowej lokalu. Podstawki pod talerze wykonane z papieru są doskonałym nośnikiem informacji. Na powierzchni takich produktów często można znaleźć menu, dane kontaktowe firmy czy zabawne hasła lub anegdotki, które kojarzą się z restauracją. To jednocześnie produkt, który ułatwi sprzątanie stolików, a powierzchnia mebli oddzielona papierową podkładką od gorącego naczynia będzie dodatkowo zabezpieczona.

Podkładki papierowe gastronomiczne – dlaczego warto na nie postawić?

Branża HoReCa lubi przedmioty o wysokiej elegancji, które będą w pełni dopracowane. Stąd tak dużą uwagę poświęca się subtelnym dodatkom, wspierającym tworzenie odpowiedniego nastroju. Proponowane przez nas podkładki stanowią ciekawe uzupełnienie lokalu, mogą też stać się dodatkową atrakcją firmy. Na standardowej powierzchni A3 można umieścić np. hasło do wi-fi, kody promocyjne, czy zachęcające zdjęcia potraw, które utwierdzą klienta w wyborze konkretnego dania.

Proponujemy druk podkładek na papierze o różnej gramaturze i wielkości. Aby wzmocnić efekt, możemy zastosować dodatkowe zabiegi uszlachetniające, dzięki którym kolory zostają jeszcze bardziej wyeksponowane. Realizujemy gotowe projekty, możemy też pomóc klientom w tworzeniu prototypu podkładki.

Postaw na papierowe podkładki dekoracyjne na stół

Oferujemy profesjonalny druk podkładek papierowych, z zachowaniem najwyższych standardów. Od lat współpracujemy z klientami B2B, w tym restauratorami oraz właścicielami lokali gastronomicznych, którzy poszukują unikatowych dodatków do swojego przedsiębiorstwa. Chętnie pomożemy dopasować projekt do charakteru lokalu, możemy też przeprowadzić klienta przez internetowy system składania zamówień. Tacki pod talerze są bardzo ciekawym i praktycznym dodatkiem, przykuwającym uwagę klientów. To doskonały nośnik informacji, który może stać się unikalnym elementem Twojego lokalu. Inwestycja w papierowe podkładki nie nadszarpnie mocno budżetu, a na efekty zakupu nie trzeba będzie długo czekać.