podkładki pod talerze druk online

podkładki pod talerze

Jakich podkładek pod talerze potrzebujesz?

Prowadzisz restaurację, bar, czy niewielką kawiarnię? Czy serwujesz swoim klientom dania do zjedzenia na miejscu? Zapraszasz ich do lokalu bądź ogródka? Wykorzystaj to jako jeden z elementów budowania swojego wizerunku, nie tylko poprzez smak i zapach potraw, ale też z pomocą przekazu marketingowego. Na dobre wrażenie ma wpływ wiele czynników i zmysłów. Zadbaj, aby to, co widać w Twoim lokalu było tym, co masz najlepsze. Choćby podkładki na stół, których Twoi goście używają pod talerzami. Mogą być stylową ozdobą, ale mogą też nieść ciekawy przekaz. Razem z menu, pokrowcem na sztućce lub ulotkami są uzupełnieniem całej komunikacji marketingowej lokalu.


Eleganckie tacki do każdego lokalu

Branża HoReCa lubi przedmioty eleganckie i dopracowane w detalach. Podkładki pod talerz mogą nieść ciekawy przekaz, prezentować ciekawostki, ofertę lub markę. Możesz na nich umieścić zachęcające zdjęcia potraw lub drinków, kody promocyjne czy coś tak praktycznego jak hasło do wi-fi w Twoim lokalu. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu jak zagospodarować taką przestrzeń, poradź się naszych pracowników, którzy znają się na marketingu nie od dziś. Standardowo oferujemy podkładki w formacie A3, dostępne są różne uszlachetnienia oraz grubość podkładki. Są to czynniki wpływające na jej trwałość i jakość. Jeżeli potrzebujesz czegokolwiek, co nie jest dostępne w naszej ofercie, nie wahaj się zapytać. Tworzymy produkty stworzone na miarę potrzeb.


Podkładki pod talerz od drukarni Malina

Standardy obsługi w naszej drukarni są wysokie. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który od lat obsługuje klientów B2B, w tym restauratorów czy właścicieli niewielkich kawiarni, czy barów. Wspieramy poradą, prowadzimy za rękę przez nasz system online, jeśli zajdzie taka potrzeba. Możemy również przygotować zupełnie nowy projekt graficzny dla Twojego produktu, wymyślając coś nowego lub gruntownie przerabiając Twoją dotychczasową komunikację. Tacki pod talerze to bardzo ciekawy gadżet, mający walory dekoracyjne i informacyjne, który naprawdę warto wykorzystać w każdej firmie z branży HoReCa. Możesz na nich klientów, edukować, informować, bądź zapewnić po prostu estetyczną ucztę dla oka. Spróbuj, a nie pożałujesz!