Karty firmowe - kalendarzyki listkowe druk online

Karty firmowe - kalendarzyki listkowe

Kalendarz kieszonkowy listkowy - druk małych kalendarzy do portfela

Jakby to było, gdybyś mógł każdego klienta, kontrahenta zamienić w ambasadora marki, który zawsze przy sobie ma Twoją ulotkę reklamową? Gdybyś mógł dać swoim klientom gadżet, który będzie regularnie przypominał im o Twojej firmie, który będą mieli zawsze przy sobie? Widzisz w tym potencjał dla swojej firmy? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to koniecznie zainwestuj w kalendarze listkowe – to doskonały gadżet reklamowy.

Kalendarzyk listkowy pozostaje z tobą cały rok

Kalendarzyki listkowe działają jak bardziej praktyczna wizytówka – z jednej strony znajduje się kalendarium, a z drugiej można umieścić dane o firmie. Dzięki temu klienci mają cały czas pod ręką dane kontaktowe do Ciebie. Ponadto, gdy korzystają z kalendarza listkowego przy innych, to jednocześnie reklamują Twoją firmę. Dlatego kalendarzyk promocyjny, to ciekawa alternatywa dla klasycznych wizytówek. Dzięki praktycznej funkcjonalności zachęca do tego, żeby korzystać z niego częściej, a tym samym przypomina klientom o Twojej firmie. To także prosty i praktyczny gadżet dla pracowników.

Kalendarz listkowy to poręczna forma reklamy!

Kalendarze listkowe drukujemy na papierze kreda mat 350 g – to solidny i wytrzymały papier, który doskonale nadaje się do takich zastosowań. Ponadto kalendarzyki są zabezpieczone poprzez uszlachetnienia. Możesz wybrać jeden z trzech sposobów dodatkowego zabezpieczenia:
  • Foliowanie matowe
  • Foliowanie soft
  • Foliowanie połysk
Sposób zabezpieczenia wpływa nie tylko na wytrzymałość, ale także walory wizualne. Dzięki nim kalendarz lepiej się prezentuje. A wyjątkowy design przykuwa wzrok i ułatwia zapamiętanie Twojej firmy. Ponadto zamawiając kalendarze, możesz wybrać kształt narożników. Do wyboru masz kalendarze prostokątne oraz okrągłe. Warto zastanowić się jaki kształt narożnika będzie lepiej komponował się z projektem.

Kieszonkowy kalendarz z Drukarni Malina

Realizujemy także niewielkie zamówienia – minimalny nakład w naszej drukarni wynosi tylko 100 sztuk. Dlatego, jeśli nie potrzebujesz dużej liczby kalendarzy listkowych, to skontaktuj się z nami. Oczywiście realizujemy także duże nakłady, wynoszące nawet kilka tysięcy sztuk – im większy nakład realizujesz, tym mniej płacisz za jeden kalendarz. Ponadto na naszej stronie pobierzesz gotową makietę, która ułatwi Ci przygotowanie pliku do druku. Oferujemy także usługi projektowania graficznego – jeśli potrzebujesz kalendarza listkowego, a nie jesteś grafikiem, to skontaktuj się z nami. Ponadto zamawiając u nas, korzystasz z szybkiej realizacji zamówienia oraz bezpłatnej wysyłki pod wskazany adres. Natomiast jeśli masz pytania, to zapraszamy do kontaktu.