kalendarze jednodzielne druk online

kalendarze jednodzielne

Reklamuj się przez 12 miesięcy z kalendarzami jednodzielnymi!

Kalendarze jednodzielne to wysokiej klasy produkty, które dzięki estetycznemu wykonaniu, będą całorocznym przedstawicielem handlowym twojej firmy. Nie jest to produkt jednorazowy i może być oferowany jako podarek czy dodatek do usług Twojej firmy. Cechą rozpoznawalną tego rodzaju kalendarzy jest ich czytelny układ miesięczny i dogodny format zadruku (320 x 490 mm). Projekt wydrukujemy na główce – płaskiej (300 g) lub kaszerowanej (250 g). Oprócz tego główkę kalendarza kaszerowanego możemy dodatkowo uszlachetnić folią i lakierem UV. Wszystkie te dodatki i możliwości sprawiają, że powstały kalendarz będzie z całą pewnością unikalny.


Kalendarz jednodzielny w reklamie

Powierzchnia kalendarza pozostawia wiele miejsca do wyobraźni grafikowi i projektantowi. Zmieści się na nim zarówno logo, jak i ilustracja czy bardziej zaawansowany projekt graficzny. Kalendarz wisi na ścianie przez cały rok, stanowi więc dobry materiał na stałą ekspozycję. Zalecamy umieszczać na nim informacje stałe, a nie chwilowe czy sezonowe promocje lub oferty. Niech kreacja kalendarza wyraża centrum Twojej działalności i zapadnie w pamięć odbiorcom na długo. Dobrze prezentują się kalendarze np. z potrawami, zdjęciami portretowymi lub widokowymi. Warto przemyśleć taki sposób promocji własnej firmy, zorganizowanie specjalnej sesji zdjęciowej bądź wykonanie indywidualnych grafik.


Wykonanie kalendarza ściennego

Podkład kalendarza, inaczej mówiąc “plecki”, wykonujemy na kartonie 300 g, na który naniesiemy 12-stronicowe czarno-czerwone kalendarium w rozmiarze 290 x 190 mm. Na papierze offsetowym 90 g wykonujemy druk kalendarium, dołączając przezroczystą taśmę z przesuwanym okienkiem w wybranym kolorze. Dodatkową możliwością jest wybranie systemu koperty, która przygotuje kalendarz do wysyłki, lub obdarowania klienta osobiście. W razie potrzeby służymy pomocą i wykonamy dodatkowo projekt graficzny. Doradzimy co do ostatecznej wersji kalendarza, bo zależy nam, aby klient otrzymał satysfakcjonujący produkt finalny.